از کار افتادن مادربرد با فلش مموری Killer 2.0

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد از کار افتادن مادربرد با فلش مموری Killer 2.0 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- با فلش مموری USB Killer 2.0 فقط مادربورد از کار می افتد و احتمال تخریب هارد دیسک به هیچ عنوان وجود ندارد.

,افتادن,مادربرد,مموری,[categoriy]

آکاایران: از کار افتادن مادربرد با فلش مموری Killer 2.0

یک محقق امنیتی روسی فلش مموری با عنوان USB Killer 2.0 و با ظاهری عادی طراحی کرده است که در صورت اتصال به رایانه، مادربرد از کار می افتد و بدون استفاده می شود.

به گزارش آکا ایران به نقل از مرکز ماهر، این فلش مموری به گونه ای ساخته شده است که ظاهری عادی دارد و برای ذخیره داده، استفاده می شود.

با این حال این قطعه هنگام اتصال به پورت USB دستگاه با ولتاژ منفی 220 ولت شارژ خود را خالی می کند و این امر برای از کار انداختن پورت USB و مادربرد کافی است.

این محقق امنیتی با نام مستعار Dark Purple در وبلاگی نوشت: قطعه USB Killer می تواند هر دستگاه دارای پورت USB مانند تلویزیون، مسیریاب و مودم ها را خراب کند، همچنین گوشی های هوشمندی که از کابل های USB استفاده می کنند، تحت تاثیر این رخداد قرار دارند.

این محقق در ویدئویی در یوتیوب نشان می دهد که این قطعه چگونه یک لپ تاپ لنوو را تحت تاثیر قرار می دهد، البته بنا به گفته Dark Purple احتمال تخریب هارددیسک وجود ندارد.
نسخه 1.0 این دستگاه می توانست حداکثر ولتاژ 110 ولت را مدیریت کند، اما در نسخه جدید این میزان دوبرابر شده و تا 220 ولت را پشتیبانی می کند.منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله از کار افتادن مادربرد با فلش مموری Killer 2.0 شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

از کار افتادن پورت usb لپ تاپ

از کار افتادن مادربرد با فلش مموری Killer 2.0 گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات