ایمیل های کاربران در آمریکا همچنان کنترل می شود

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ایمیل های کاربران در آمریکا همچنان کنترل می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- به نظر می رسد که حتی اعلام رسمی تعطیلی پروژه شنود سازمان امنیت ملی آمریکا نیز کارساز نبوده است و این سازمان همچنان ایمیل های کاربران اینترنتی را چک می کند.

ایمیل های کاربران در آمریکا همچنان کنترل می شود
,ایمیل,کاربران,آمریکا,[categoriy]

آکاایران: ایمیل های کاربران در آمریکا همچنان کنترل می شود

به نظر می رسد که حتی اعلام رسمی تعطیلی پروژه شنود سازمان امنیت ملی آمریکا نیز کارساز نبوده است و این سازمان همچنان ایمیل های کاربران اینترنتی را چک می کند.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز از وب سایت خبر تحلیلی engadget، به نظر می رسد که حریم شخصی برای سازمان امنیت آمریکا در اولویت نیست زیرا گزارش هایی که به تازگی منتشرشده است نشان از این دارد که علیرغم تمامی ادعاهای مطرح شده توسط این سازمان، شنود ایمیل های کاربران اینترنتی همچنان ادامه دارد.

دادگاه های امنیتی با بررسی مجدد شرایط سازمان امنیت ملی آمریکا به اطلاعات بسیار جالبی دست پیداکرده اند. آنها دریافته اند که پروژه شنود ایمیل این سازمان هم چنان فعال است و این امر می تواند تبعات جهانی منفی فراوانی را برای ایالات متحده آمریکا به همراه داشته باشد.

شایان ذکر است که این پروژه در سال ۲۰۱۱ میلادی و در راستای حکم صادرشده توسط مقامات قضایی به تعلیق درآمده بود ولی به نظر می رسد که این تعلیق تنها در ظاهر صورت گرفته و عملی نشده و بلکه در سایه ادامه یافته است.

,ایمیل,کاربران,آمریکا,[categoriy]
 

دادگاه های امنیتی دریافته اند که این سازمان با راه اندازی طرحی مشابه، عملا قانون را دور زده است و در عمل بر اساس رای دادگاه، پروژه شنود ایمیل ها که پیش از سال ۲۰۱۱ به اجرا درمی آمد را لغو کرده و پروژه ای جایگزین بانامی دیگر را جایگزین آن کرده اند.

حال باید منتظر بازخورد رسانه ها و افکار عمومی نسبت به این امر باقی ماند زیرا در چند سال گذشته این سازمان به شدت در تلاش برای بازسازی وجهه از دست رفته خود بوده است و این امر می تواند مجددا به ضرر این سازمان تمام شود.
 منبع :

ایمیل های کاربران در آمریکا همچنان کنترل می شود گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات