دستگیری هکر ۱۵ ساله اف بی آی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دستگیری هکر ۱۵ ساله اف بی آی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- به تازگی جوانی ۱۵ ساله در کشور اسکاتلند دستگیر شده است که گفته می شود که او یکی از اعضای گروهی بوده است که سازمان اف بی آی ایالات متحده آمریکا را هک کرده اند.

دستگیری هکر ۱۵ ساله اف بی آی
,دستگیری,ساله,[categoriy]

آکاایران: دستگیری هکر ۱۵ ساله اف بی آی

به تازگی جوانی ۱۵ ساله در کشور اسکاتلند دستگیر شده است که گفته می شود که او یکی از اعضای گروهی بوده است که سازمان اف بی آی ایالات متحده آمریکا را هک کرده اند.

به گزارش آکا ایران به نقل از شماران سیستم به نقل از وب سایت خبری تحلیلی Engadget، چندی پیش بود که گروهی از هکرها با نام Crackas With Attitude یا به اختصار CWA موفق به ورود به سیستم های سازمان اف بی آی شدند.

این گروه توانسته بودند تا اطلاعات مهمی را از این سازمان به سرقت ببرند و به همین دلیل نیز مسئولان این سازمان امنیتی به شدت به دنبال شناسایی افراد پشت پرده این عملیات بودند.

,دستگیری,ساله,[categoriy]
 

سرانجام به نظر می رسد که یکی از اعضای این گروه تبهکاران سایبری به دام افتاده است و مسئولان اف بی آی موفق به همکاری با پلیس اسکاتلند در دستگیری این فرد شده اند.

این هکر که یک جوان ۱۵ ساله اهل شهر گلاسگو است، به صورت مستقیم توسط مقامات قضایی اسکاتلند مورد بازجویی قرار گرفته است ولی در تمامی مراحل بازجویی نماینده هایی از سازمان اف بی آی نیز حاضر بوده اند.

گفته می شود که این جوان در حال حاضر به قید ضمانت آزاد شده است ولی باید در صورت درخواست دادستانی اسکاتلند، به سرعت خود را به دادگاه معرفی نماید.

شایان ذکر است که فرایند هک انجام شده توسط گروه CWA، شامل انتشار اطلاعات فردی کارمندان مرکز امنیتی Homeland Security بوده است که چندی پیش به شدت مورد توجه رسانه ها قرار گرفته بود.
 منبع :

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات