loading...

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- در فروشگاه IBM اینترنتی ده ها ابزار کاربردی مختلف برای ایمن سازی کاربران سازمانی در مقابل حملات سایبری ارایه شده است.

پلتفرم سازمانی جدید IBM برای مبارزه با جرایم سایبری

آکاایران: پلتفرم سازمانی جدید IBM برای مبارزه با جرایم سایبری

شرکت IBM برای کمک هرچه بیشتر به صنایع مختلف در جهت مباره با جرایم سایبری، پلتفرم امنیتی تحلیلی Security QRadar و فروشگاه اینترنتی ارائه دهنده ابزارهای امنیتی Security App Exchange را در اختیار سازمان ها گذاشت.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از زد.دی.نت، سیستم Security QRadar به گونه ای طراحی شده است که می تواند داده های مورد نیاز خود را از تمام زیرساخت های IT سازمان دریافت کند و به صورت لحظه به لحظه تمام خطرات امنیتی را تشخیص دهد.

این پلتفرم همچنین به کاربران امکان می دهد تا آن را بر اساس قوانین سازمانی خود آماده کنند و به صورت خودکار بتوانند در مقابل هر گونه تهدید امنیتی شناخته شده، اقدامات لازم را انجام دهند.

شرکت IBM همچنین همکاری هایی را با شرکت های Exabeam، BrightPoint Security و Resilient Systems آغاز کرد و به کمک آنها فروشگاه اینترنتی IBM Security App Exchange را راه اندازی کرد.

 
پلتفرم سازمانی جدید IBM برای مبارزه با جرایم سایبری

در این فروشگاه اینترنتی ده ها ابزار کاربردی مختلف برای ایمن سازی کاربران سازمانی در مقابل حملات سایبری ارائه شده است و تمامی ابزارهای مرکز روی رفتارهای کارمندان، داده های سازمانی و خطرات احتمالی سازمان تاکید دارد.

شرکت IBM توضیح داد هدف اصلی آن از راه اندازی فروشگاه اینترنتی مذکور این است که به مراکز امنیتی امکان می دهد تمام ابزارها و نرم افزارهای خود را در آن عرضه کنند و به عبارت دیگر، یک مجموعه یکپارچه برای ارائه نرم افزارهای امنیتی در اختیار آنها باشد.
 منبع :

loading...
تبلیغات