آگاهی نداشتن در استفاده از خودپرداز دردسرساز شد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آگاهی نداشتن در استفاده از خودپرداز دردسرساز شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- در صورت برنده شدن در مسابقات صدا و سیما نیازی به پرداخت هزینه ای جهت ارسال جایزه وجود ندارد.

آگاهی نداشتن در استفاده از خودپرداز دردسرساز شد
,آگاهی,نداشتن,خودپرداز,[categoriy]

آکاایران: آگاهی نداشتن در استفاده از خودپرداز دردسرساز شد

رئیس پلیس فتا همدان از شناسایی فردی که از طریق تماس های تلفنی از ۱۳ نفر کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

سرهنگ "اکبر امینی" در تشریح این خبر گفت: با مراجعه و ارائه شکوائیه شهروند همدانی مبنی بر کلاهبرداری از طریق دستگاه خودپرداز، موضوع در دستورکار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به اظهارات شاکی با وی تماس تلفنی گرفته شده و او را برنده مسابقه برنامه رادیوئی اعلام کرده و با شگردهای خاص وی را پای دستگاه خودپرداز کشانده و مبلغ ۱۶ میلیون ریال از حساب وی کلاهبرداری کرده است.

سرهنگ امینی اظهار کرد: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد فرد کلاهبردار با همین روش از ۱۳ نفر دیگر،در شهرهای مختلف کلاهبرداری کرده است.

این مقام انتظامی اظهار داشت: با انجام اقدامات فنی و با بکارگیری شگردهای خاص پلیسی فردی با هویت معلوم که ساکن یکی از استان های همجوار بود،شناسایی شد.

رئیس پلیس فتا همدان در پایان ضمن اعلام این نکته که،در صورت برنده شدن در مسابقات صدا و سیما نیازی به پرداخت هزینه ای جهت ارسال جایزه یا مراجعه به دستگاه خودپرداز وجود ندارد از شهروندان خواست در صورت مواجهه با موارد مشابه مراتب را سریعا به وب سایت پلیس فتا بخش ارتباطات مردمی اطلاع دهند.منبع :

آگاهی نداشتن در استفاده از خودپرداز دردسرساز شد گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات