,بدافزار,امنیت,سیستم
آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

آکا ایران- این بار هکرها به سراغ مجموعه هتل های هایت رفتند!

آکاایران: یک بدافزار امنیت سیستم پرداخت آنلاین هتل هایت را از بین برد

مدیران هتل های زنجیره ای هایت از مشتریان خود خواسته اند تا گزارش پرداخت هایشان از طریق کارت های اعتباری را مورد بررسی قرار دهند، زیرا یک بدافزار در سیستم یاد شده شناسایی شده است.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس به نقل از کامپیوترورلد، اطلاعات بیشتری در این زمینه از سوی هتل هایت اعلام نشده و مشخص نیست چه تعداد از مشتریان دچار مشکل شده اند. همچنین اعلام نشده که هکرها اطلاعات کارت های اعتباری مشتریان را مورد سوءاستفاده قرار داده اند یا خیر.

مجموعه هایت دارای زیرمجموعه های متنوعی در حوزه هتل داری و اسکان است که از جمله آنها می توان به هتل های هیلتون، Mandarin Oriental ، Starwood و ... اشاره کرد.

پس از شناسایی بدافزار یاد شده در رایانه های نصب شده در هتل های هایت تلاش برای پاکسازی آنها نیز آغاز شده است. همچنین تعدادی متخصص امنیتی هم از شرکت های ثالث برای شناسایی و پاکسازی این بدافزار به کار گرفته شده اند.

مدیران هتل های هایت قول داده اند از روش های تازه ای برای تقویت امنیت سیستم های خود بهره بگیرند تا کاربران و مشتریان در زمان استفاده از کارت های اعتباری احساس امنیت کنند. این مجموعه دارای ۶۲۷ هتل و مجموعه اسکان در ۵۲ کشور جهان است.منبع :

پربازدیدها

Fatal error: Call to a member function fetchall() on boolean in /home/akairan/domains/akairan.com/public_html/tecnoloji/mbed/incx/porbazdid2.php on line 11