در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد یاهو همدستی دولت ها با هکرها را افشا می کند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای امنیتی از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش شبکه و امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- مدیر امنیت یاهو: یاهو در صورت مظنون شدن به هدف قرارگرفته شدن حساب کاربری هر یک از کاربرانش آنها را از این موضوع آگاه خواهد کرد.

یاهو همدستی دولت ها با هکرها را افشا می کند
یاهو همدستی دولت ها با هکرها را افشا می کند

آکاایران: یاهو همدستی دولت ها با هکرها را افشا می کند

با افزایش حملات هکرها و خرابکاران اینترنتی، برخی شرکت های فناوری از برنامه های خود برای آگاه ساختن کاربران از این نوع حملات خبر داده اند.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، یاهو تازه ترین شرکتی است که اعلام کرده برای ایمن سازی سایت و خدمات خود به کاربرانش در مورد حملات هکرهای مورد حمایت دولت ها هشدار خواهد داد.

باب لرد مدیر امنیت اطلاعات یاهو افزوده که این شرکت به دنبال انجام اقدامات جدیدی برای حفاظت از حساب های کاربری مشترکان خود و مقابله با حملات پیچیده روزافزون هکری است.

به دنبال افشاگری های ادوارد اسنودن در مورد همدستی دولت آمریکا با شرکت های فناوری این کشور برای جاسوسی از میلیون ها کاربر اینترنت، این شرکت ها برای حفظ آبرو و اعتبار خود و از دست ندادن سود و درآمد اقتصادی درصدد برآمده اند با ارائه خدماتی از این دست اعتماد مردم را مجددا جلب کنند.

اولین بار گوگل اعلام کرد قصد دارد کاربران را از حملات هکری مورد حمایت دولت ها آگاه کند و پس از آن توئیتر و فیس بوک هم مدعی ارائه خدماتی از این دست شده و به کاربران مورد حملات هکری ایمیل های هشدارآمیزی ارسال نمودند.منبع :

یاهو همدستی دولت ها با هکرها را افشا می کند گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
تبلیغات