افزونه های گیمینگ کروم از حساب استیم سرقت می کنند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد افزونه های گیمینگ کروم از حساب استیم سرقت می کنند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای امنیتی از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- به تازگی تیم های امنیتی دریافته اند که افزونه های جدیدی که مدعی بهبود کیفیت انجام بازی های آنلاین بر روی سیستم افراد هستند، به جای انجام این کار به سراغ سرقت از حساب کاربری فرد در شبکه استیم خواهد پرداخت.

افزونه های گیمینگ کروم از حساب استیم سرقت می کنند
,افزونه,گیمینگ,کروم,[categoriy]

آکاایران: افزونه های گیمینگ کروم از حساب استیم سرقت می کنند

به تازگی تیم های امنیتی دریافته اند که افزونه های جدیدی که مدعی بهبود کیفیت انجام بازی های آنلاین بر روی سیستم افراد هستند، به جای انجام این کار به سراغ سرقت از حساب کاربری فرد در شبکه استیم خواهد پرداخت.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از Engadget، به نظر می رسد که طمع گیمرها برای دریافت بازی های بهتر و کیفیت برتر برای انجام بازی های کامپیوتری، راه را برای نوع جدیدی از سرقت سایبری گشوده است.

به تازگی متخصصان امنیتی دریافته اند که افزونه ای ویژه که برای کروم ارائه شده است، در حقیقت یک بدافزار است که اجازه دزدی از حساب کاربری استیم افراد را صادر می کند.

 
,افزونه,گیمینگ,کروم,[categoriy]

این افزونه مدعی است که می تواند ساختار گرافیکی بازی کانتر استرایک بر روی سیستم ها را تغییر بدهد و علاوه بر آن نیز به بازی های مربوط به شرط بندی آنلاین نیز با کمک آن بر روی سیستم، بهتر اجرا می شوند ولی در عمل، نه تنها این خدمات را ارائه نمی کند، بلکه شرایط را برای فردی که این افزونه را نصب کرده است، دشوار خواهد ساخت.

این افزونه در حقیقت ساختارهای امنیتی شما را دور زده و درهای پشتی برای دسترسی به اطلاعات حساب کاربری افراد در شبکه استیم را باز می گذارد.

به این ترتیب می توان انتظار داشت که بتوان از حساب کاربری فرد برای سرقت استفاده کرده و کلاه برداری جدیدی در اینترنت را شاهد باشیم.

تنها راه رفع این مشکل نیز این است که این افزونه را به صورت کامل از سیستم خود حذف کنید و اگر موفق به انجام این کار نشدید، می توانید مرورگر گوگل کروم را از روی سیستم خود پاک کرده و در هنگام حذف نیز گزینه نگه داشتن داده های را غیرفعال کنید. پس از انجام این کار می توانید مرورگر مورد نظر خود را دوباره نصب کنید.
 منبع :

افزونه های گیمینگ کروم از حساب استیم سرقت می کنند گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات