پلیس انگلیس به دنبال هویت حمله کنندگان سایبری به وب سایت بی .بی .سی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پلیس انگلیس به دنبال هویت حمله کنندگان سایبری به وب سایت بی .بی .سی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش شبکه و امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- حمله هکری اخیر به بی.بی.سی طی سال های گذشته بی سابقه بود.

پلیس انگلیس به دنبال هویت حمله کنندگان سایبری به وب سایت بی .بی .سی
,پلیس,انگلیس,دنبال,[categoriy]

آکاایران: پلیس انگلیس به دنبال هویت حمله کنندگان سایبری به وب سایت بی .بی .سی

پلیس سایبری انگلیس در تلاش است تا هویت حمله کنندگان به وب سایت و اپلیکیشن بی .بی .سی را کشف کند.

به گزارش آکا ایران به نقل از خبرآنلاین،روز پنجشنبه ۳۱ دسامبر ۲۰۱۵، وب سایت بی .بی .سی و اپلیکیشن موسوم به iPlayer ، به دنبال حملات موسوم به DDOS به مدت ۳ و نیم ساعت از کار افتاد.

مدیران بی .بی .سی ابتدا از بروز مشکل فنی صحبت کردند اما بعداً «روری سلان-جونز» خبرنگار بخش فنی اعتراف کرد که تحت حمله سایبری با روز DDOS قرارگرفته اند.

حملات DDOS با ارسال ترافیک مصنوعی در حجم بسیار بالا و خارج از توان سرورهای یک سایت، روند ارسال و دریافت اطلاعات را مختل کرده و کاربران واقعی از دریافت هر نوع دیتا محروم می شوند و پیغام خطا مشاهده می کنند.

هرچند در تابستان ۲۰۱۵ نیز چندین سرویس فرعی بی .بی .سی از کار افتاد، اما آنچه پنجشنبه رخ داد، در طول سال های اخیر بی سابقه توصیف شده است.

,پلیس,انگلیس,دنبال,[categoriy]


منبع :

پلیس انگلیس به دنبال هویت حمله کنندگان سایبری به وب سایت بی .بی .سی گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات