مایکروسافت حملات هکری دولت ها را افشا می کند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مایکروسافت حملات هکری دولت ها را افشا می کند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- مایکروسافت در ایمیلی به کاربرانش هشدار می دهد که دولت ها تلاش برای نفوذ در حساب کاربری آنها دارند!

مایکروسافت حملات هکری دولت ها را افشا می کند
,مایکروسافت,حملات,هکری,[categoriy]

آکاایران: مایکروسافت حملات هکری دولت ها را افشا می کند

بعد از یاهو، گوگل و فیس بوک، مایکروسافت هم به جمع شرکت هایی پیوسته که با ارسال ایمیل به کاربران خود در مورد تلاش دولت ها برای هک کردن حساب های کاربریشان هشدار می دهد.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، این شرکت می گوید به کاربران خدمات مختلف خود و از جمله اوت لوک در مورد تلاش برای هک کردن حساب هایشان اطلاع رسانی می کند.

در دو سال اخیر و پس از افشاگری های ادوارد اسنودن در مورد همکاری شرکت های بزرگ فناوری آمریکا با دولت این کشور برای جاسوسی و سرقت اطلاعات شخصی میلیاردها کاربر در سراسر جهان، این شرکت ها برای حفظ اعتبار و آبروی خود و جلب اعتماد مجدد مشتریان به روش های مختلفی و از جمله ارائه گزارش حملات هکری به کاربرانشان متوسل شده اند.

در سال ۲۰۱۱ هم مایکروسافت متهم شد علیرغم مطلع بودن از تلاش دولت چین برای هک کردن حساب های کاربری هاتمیل برخی مشتریانش آنها در جریان نگذاشته و در این زمینه به طور کامل با دولت چین همکاری داشته است.

اولین بار گوگل از اجرای چنین برنامه ای برای حفظ امنیت کاربران خبر داد و حال توئیتر، فیس بوک و برخی شرکت های دیگر مشهور هم این طرح را اجرا می کنند.منبع :

مایکروسافت حملات هکری دولت ها را افشا می کند گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات