سرقت اطلاعات کاربری 320 هزار مشتری تایم وارنرز

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سرقت اطلاعات کاربری 320 هزار مشتری تایم وارنرز ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای امنیتی از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- تایم ورانرز از مشتریان خود خواسته برای اطمینان، کلمات عبور مورد استفاده شان را تغییر دهند.

سرقت اطلاعات کاربری 320 هزار مشتری تایم وارنرز
,سرقت,اطلاعات,کاربری

آکاایران: سرقت اطلاعات کاربری 320 هزار مشتری تایم وارنرز

شرکت تایم وارنرز به سرقت اطلاعات ۳۲۰ هزار نفر از مشتریان Time Warner Cable (TWC) و از جمله آدرس های ایمیل و کلمات عبور آنان توسط هکرها اذعان کرده است.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، این شرکت با ارسال ایمیل هایی برای کاربران آسیب دیده از آغاز تحقیقات اف.بی.آی در این زمینه خبر داده و مدعی شده که منبع نشت اطلاعات یاد شده یا یک شرکت ثالث یا موفقیت حملات پیشینگ بر ضد کارکنان تایم وارنرز بوده است.

هنوز دقیقا مشخص نیست این اطلاعات چگونه به دست کلاهبرداران اینترنتی افتاده و در فضای مجازی دست به دست می شود.

معمولا این نوع اطلاعات مسروقه به طور گسترده ای در اینترنت به فروش می روند. محققان می گویند با توجه به کثرت این نوع اطلاعات قیمت برخی پایگاه های داده اطلاعات مشتریان تنها ۱۰ دلار است.منبع :

سرقت اطلاعات کاربری 320 هزار مشتری تایم وارنرز گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات