ادعای جدید اسنودن درباره هک شدن پهپادهای خاورمیانه توسط سازمان جاسوسی انگلیس

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ادعای جدید اسنودن درباره هک شدن پهپادهای خاورمیانه توسط سازمان جاسوسی انگلیس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- سازمان جاسوسی انگلیس توانسته دوربین ویدئویی پهپادهای ساخت ایران، رژیم صهیونیستی و سایر کشورهای خاورمیانه را هک کند.

ادعای جدید اسنودن درباره هک شدن پهپادهای خاورمیانه توسط سازمان جاسوسی انگلیس
,ادعای,جدید,اسنودن,[categoriy]

آکاایران: ادعای جدید اسنودن درباره هک شدن پهپادهای خاورمیانه توسط سازمان جاسوسی انگلیس

به گزارش آکا ایران به نقل از خبرآنلاین، طبق سند جدید {لینک} سازمان GCHQ با دستیاری NSA آمریکا، توانسته سیگنال های ویدئویی ارسالی توسط پهپادهای ساخت خاورمیانه را هک کرده و یک نسخه از آن را هنگام نقل وانتقال دیتا کپی کند.

این سازمان ادعا کرده که حتی هنگام شلیک موشک از یکی از پهپادها (متعلق به رژیم صهیونیستی) نیز دیتا را از آن خودکرده است. (بر اساس عکس منتشرشده)

عملیات موسوم به Anarchist توسط GCHQ و NSA با استفاده از نرم افزار اوپن سورس Image Magick انجام شده و برای شکستن سیگنال های ماهواره ای نیز از ابزار موسوم به antisky ساخت دکتر مارکوس کوهن، استاد دانشگاه کمبریج، بهره بگیرد.

تجهیزات جاسوسی در پایگاه نظامی سلطنتی انگلیس مستقر در بلندی های ترودوس قبرس نصب شده و نزدیک کوه اولیمپوس امواج ماهواره و رادیویی در شرق مدیترانه رصد شده است.

بنابراین تمام پهپادهای به پرواز درآمده در منطقه فلسطین اشغالی، سوریه، لبنان، ترکیه، مصر و شمال افریقا کاملاً رصد شده است.

بر این اساس پهپاد صهیونیستی IAI Heron که رنج ۳۵۰ کیلومتری را تا ۴۰ ساعت جواب می دهد، همچنین پهپاد ابابیل ۳ که در سوریه و لبنان فعالیت دارند؛ از این عملیات در امان نمانده و مطابق تصاویر زیر هک شده اند.

تصویر هک شدن ابابیل ۳ مربوط به مارس ۲۰۱۲ هنگامی است که ارتش سوریه از این پهپاد برای عملیات شناسایی استفاده کرده است. همچنین هک پهپادهای سطح پایین عراقی نیز طبق این سند با نرم افزار ۲۶ دلاری موسوم به SkyGrabber هک شده است.

هنوز مقامات رسمی در خاورمیانه درباره این ادعا واکنشی نشان نداده اند.

تصویر هک شده از ابابیل ۳ در سوریه (عکس زیر)

,ادعای,جدید,اسنودن,[categoriy]

تصویر هک شده از پهپاد صهیونیستی IAI Heron که در سمت چپ خود موشک حمل می کند(تصویر زیر)
,ادعای,جدید,اسنودن,[categoriy]


منبع :

ادعای جدید اسنودن درباره هک شدن پهپادهای خاورمیانه توسط سازمان جاسوسی انگلیس گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات