بودجه عظیم دولت اوباما برای امنیت سایبری

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بودجه عظیم دولت اوباما برای امنیت سایبری ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- درحالی که باراک اوباما به آخرین سال ریاست جمهوری خود نزدیک می شود، طرح بودجه سال پایانی خود را با رقم نجومی 4.1 تریلیون دلار ارائه داده است که بخش مهمی از این مبلغ برای بخش امنیت سایبری در نظر گرفته شده است.

بودجه عظیم دولت اوباما برای امنیت سایبری
,بودجه,عظیم,دولت,[categoriy]

آکاایران: بودجه عظیم دولت اوباما برای امنیت سایبری

در حالی که باراک اوباما به آخرین سال ریاست جمهوری خود نزدیک می شود، طرح بودجه سال پایانی خود را با رقم نجومی ۴.۱ تریلیون دلار ارائه داده است که بخش مهمی از این مبلغ برای بخش امنیت سایبری در نظر گرفته شده است.

به گزارش آکا ایران به نقل از شماران سیستم به نقل از وب سایت خبری تحلیلی Engadget، امنیت سایبری در دنیای امروز به اندازه امنیت فیزیکی حائز اهمیت شده است و به همین دلیل نیز سیاستمداران نیز به این موضوع عکس العمل نشان داده و در این عرصه دخیل شده اند.

حال بخشی از بودجه کشورهای مختلف در طول یک سال به امنیت سایبری اختصاص داده می شود که به نظر می رسد که دولت آمریکا قصد دارد تا در این زمینه یک رکورد جدید از خود برجای بگذارد.

,بودجه,عظیم,دولت,[categoriy]

بر اساس گزارش های منتشر شده، باراک اوباما برای آخرین بودجه دوران ریاست جمهوری خود درخواست رقم ۴.۱ تریلیون دلار داده است.

او رقم ۳ تریلیون دلار از این مبلغ را به عنوان خرج های اجباری و حیاتی برای آینده زیرساخت های کشور آمریکا دانسته است و به نظر می رسد که در این زمینه بسیار جدی عمل خواهد کرد.

در این میان به نظر می رسد که رقم ۱۹ میلیارد دلار از سوی اوباما برای زیرساخت های امنیت سایبری اختصاص داده شود که این رقم در تمام تاریخ کامپیوتر، بی سابقه محسوب می شود.
 منبع :

بودجه عظیم دولت اوباما برای امنیت سایبری گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات