,توافق,شرکت,تایوانی
آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

آکا ایران- ایسوس تک علاوه بر طراحی روتر در زمینه ساخت محصولات دیگر سخت افزاری هم فعال است و از جمله تبلت جدیدی به نام ZenPad 8.0 را روانه بازار کرده است.

آکاایران: توافق شرکت تایوانی با دولت آمریکا برای حفظ حریم شخصی کاربران

کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا می گوید با شرکت تایوانی ایسوس تک بر سر حل و فصل اتهامات مربوط به نقض حریم شخصی کاربران به توافق رسیده است. این مساله ناشی از حفره های امنیتی در برخی روترهای آن بوده است.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، حفره های یاد شده موجب می شد تا اطلاعات رد و بدل شده در شبکه های رایانه ای خانگی هزاران مشتری در خطر سرقت توسط هکرها قرار بگیرد.

در بیانیه کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا در این مورد آمده است: ماهیت ناایمن خدمات کلود مبتنی بر این روترها اطلاعات ذخیره شده کاربران را به طور جدی در معرض خطر قرار داده و بر اساس توافق دو طرف ایسوس تک یک برنامه جامع امنیتی را به اجرا درمی آورد و نحوه اجرای این برنامه ظرف بیست سال آینده تحت کنترل خواهد بود.

ایسوس تک علاوه بر طراحی روتر در زمینه ساخت محصولات دیگر سخت افزاری هم فعال است و از جمله تبلت جدیدی به نام ZenPad 8.0 را روانه بازار کرده است.منبع :

پربازدیدها

Fatal error: Call to a member function fetchall() on boolean in /home/akairan/domains/akairan.com/public_html/tecnoloji/mbed/incx/porbazdid2.php on line 11