صدور کارت شناسایی برای نصابان سیستم های حفاظتی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد صدور کارت شناسایی برای نصابان سیستم های حفاظتی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: برای حفظ حریم خصوصی افراد انجام می شود؛

 

آکا ایران- رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و تعمیرکاران تجهیزات الکترونیکی و حفاظتی، از صدور کارت شناسایی برای نصابان سیستم های حفاظتی به دلیل ورود به حریم خصوصی افراد خبر داد.

صدور کارت شناسایی برای نصابان سیستم های حفاظتی
,صدور,کارت,شناسایی,[categoriy]

آکاایران: صدور کارت شناسایی برای نصابان سیستم های حفاظتی

صادق فیض آبادی صدور کارت شناسایی برای نصابان دوربین های مدار بسته را یکی از مهمترین اقدامات اتحادیه برشمرد و گفت: این افراد به دلیل اینکه وارد حریم خصوصی مردم می شوند باید دارای کارت شناسایی معتبر و مورد تائید باشند، چراکه اگر نصابان از نظر فنی و اخلاقی صلاحیت لازم را نداشته باشند، مشکلاتی را برای مصرف کنندگان بوجود می آورند.

به گزارش آکا ایران به نقل از مهر، وی به مردم هشدار داد که برای نصب دوربین های مدار بسته حتما به واحدهای مجوزدار مراجعه کنند و در این زمینه اتحادیه، نصابان این بخش را سازماندهی و شناسنامه دار کرده و از آنها آزمون فنی و تست عدم سؤپیشینه گرفته و پس از آن کارت مربوطه را برای آنها صادر کرد.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و تعمیرکاران تجهیزات الکترونیکی و حفاظتی که در مراسم پنجاهمین سال تاسیس این اتحادیه سخن می گفت ادامه داد: سیستم های دزد گیر و آلارم، باید استانداردهای لازم را داشته باشند چون بعضا مشاهده شده سیستم دزدگیر نصب شده ولی به دلیل تقلبی بودن به درستی عمل نکرده و حوادثی را موجب شده است.

فیض آّبادی با بیان اینکه برای گرفتن مجوز، نیازی به عضویت در اتحادیه نیست چون بعضی از افراد جای ثابت یا فروشگاه برای فعالیت های خود ندارند گفت: تاکنون استقبال خوبی از این طرح بعمل آمده و حدود ۱۸۰ کارت برای اعضای اتحادیه صادر شده است. برای کسانیکه هنوز به اتحادیه مراجعه نکرده اند تاریخی را مشخص کرده ایم تا فرآیند دریافت مجوز پس از ارائه کارت پایان خدمت، مدارک شخصی، گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد انجام شود و بعد از این مرحله، از متقاضیان آزمون تئوری و آزمون عملی گرفته می شود.

وی با بیان اینکه سال ۹۵ سال رشد اقتصادی کشور و مشارکت بالای تشکل های صنفی در ساختار مدیریتی کشور خواهد بود، از اتاق اصناف ایران خواست که به صنعت الکترونیک به عنوان یک صنعت پایه توجه ویژه ای داشته باشد و این موضوع را در اولویت قرار دهد.

در این مراسم از پیشکسوتان و فعالان صنف تولیدکنندگان و تعمیرکاران تجهیزات الکترونیکی و حفاظتی و همچنین شرکت های برتر در زمینه نوآوری و جلب رضایت مشتریان قدردانی شد.منبع :

صدور کارت شناسایی برای نصابان سیستم های حفاظتی گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات