به خطر افتادن اینترنت اشیاء به واسطه پرونده اخیر اپل

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد به خطر افتادن اینترنت اشیاء به واسطه پرونده اخیر اپل ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- گفته می شود که ماجرای دادگاه اپل و اف بی آی ممکن است که به ابعادی بسیار بزرگ تری گسترش پیدا کرده و حتی فراتر از دامنه کاری اپل نیز پیش برود.

به خطر افتادن اینترنت اشیاء به واسطه پرونده اخیر اپل
,افتادن,اینترنت,اشیاء,[categoriy]

آکاایران: به خطر افتادن اینترنت اشیاء به واسطه پرونده اخیر اپل

گفته می شود که ماجرای دادگاه اپل و اف بی آی ممکن است که به ابعادی بسیار بزرگ تری گسترش پیدا کرده و حتی فراتر از دامنه کاری اپل نیز پیش برود.

به گزارش آکا ایران به نقل از شماران سیستم به نقل از وب سایت خبری تحلیلی engadget، تیم کوک معتقد است که در صورت تسلیم شدن اپل در پرونده شدید و جنجالی با اف بی آی، حریم شخصی انسان ها در سطحی فراتر از حد تصور در هم خواهد شکست.

پیش بینی انجام شده به این ترتیب است که در صورت توفیق اف بی آی در این ماجرا به زودی می توان انتظار داشت که این سازمان برای کنترل دوربین های مداربسته و خانه های هوشمند نیز اقدام کند.

,افتادن,اینترنت,اشیاء,[categoriy]
 

به این ترتیب می توان انتظار داشت که تمامی سیستم های هوشمند مانند خودروهای هوشمند و خانه های هوشمند نیز با درخواست درهای پشتی از سوی اف بی آی روبرو شوند.

این امر بسیار ترسناک به نظر می رسد زیرا اگر به اطراف خود نگاه کنید، چندین وسیله مختلف وجود دارد که می توانند برای شنود زندگی شما به کار گرفته شوند.

در صورتی که پیش بینی تیم کوک درست از آب دربیاید، می توان انتظار داشت که حتی میکروفون لپ تاپ شما نیز گزینه ای برای شنود اطلاعات شما در نظر گرفته شود و این امر می تواند آینده اینترنت اشیاء را تحت تاثیر قرار بدهد.
 منبع :

به خطر افتادن اینترنت اشیاء به واسطه پرونده اخیر اپل گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات