loading...

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- به تازگی گزارش هایی در زمینه وجود مشکلاتی در مرورگر جدید مایکروسافت به گوش می رسد که نشان دهنده وقوع مشکل مشهور سیستم فلش بر روی این مرورگر است.

بروز مشکل فلش بر روی مرورگر مایکروسافت اج

آکاایران: بروز مشکل فلش بر روی مرورگر مایکروسافت اج

به تازگی گزارش هایی در زمینه وجود مشکلاتی در مرورگر جدید مایکروسافت به گوش می رسد که نشان دهنده وقوع مشکل مشهور سیستم فلش بر روی این مرورگر است.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از وب سایت خبری تحلیلی Engadget، یکی از مشکلات اصلی مرورگرهای وب در طول چند سال اخیر مربوط به نرم افزارهای سری فلش بوده است و بسیاری از حفره های امنیتی و خطاهای موجود در شرایط کاری کاربران به واسطه استفاده از این سیستم رخ داده اند.

مایکروسافت پس از سال ها رکورد شکنی در زمینه عدم امنیت با مرورگر اینترنت اکسپلورر خداحافظی کرد و به سراغ مرورگر اج رفت ولی ظاهرا این مرورگر نیز مشکلات بسیاری را در خود جای داده است.


به تازگی کاربران در استفاده از ویندوز ۱۰ با پیام خطای عدم پاسخ دهی فلش پلیر روبرو شده اند که این موضوع بار دیگر عدم منحصربه فرد بودن این مرورگر را به اثبات رسانده است.

شایان ذکر است که شایعاتی در زمینه فعالیت مایکروسافت برای رفع این مشکل به گوش می رسد ولی هنوز زمان انجام این کار و عرضه این وصله مشخص نیست.

شایان ذکر است که مرورگرهایی مانند گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس نیز با مشکلی مشابه دست به گریبان هستند و حتی ممکن است به سراغ سیستمی جایگزین برای فلش بروند.
 منبع :

loading...
تبلیغات