حفره امنیتی جدید ادوب فلش برای کاربران ویندوز

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حفره امنیتی جدید ادوب فلش برای کاربران ویندوز ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای امنیتی از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- شرکت ادوب همچنین به صراحت اعلام کرده که وصله امنیتی لازم را بزودی عرضه می کند.

حفره امنیتی جدید ادوب فلش برای کاربران ویندوز
,حفره,امنیتی,جدید,[categoriy]

آکاایران: حفره امنیتی جدید ادوب فلش برای کاربران ویندوز

شرکت ادوب ضمن با ارائه هشدار امنیتی در مورد نرم افزار مشهور خود فلش خود، پذیرفت که کاربران سیستم عامل جدید ماکیورسافت یعنی ویندوز ۱۰ در حال حاضر در معرض آسیب پذیری امنیتی قرار دارند.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از اینکوایرر، ادوب در یک راهنمایی امنیتی اظهار کرد که کاربران را از این آسیب پذیری بحرانی در فلش پلیر آگاه ساخته تا قبل از آن که بتواند باعث مخاطره شود و اجازه دهد مهاجم کنترل سیستم آسیب دیده را در دست بگیرد آن را رفع نمایند.

همزمان این شرکت پذیرفت که این نقص در حال حاضر در ویندوز ۷ و ویندوز ایکس پی نیز موجود است، و این بدان معناست که هر کاربری که فلش پلیر نسخه ۲۱.۰.۰.۱۹۷ یا قبل از آن را در اختیار دارد، و از نسخه غیرمجاز سیستم عامل ویندوز استفاده می نماید، در معرض این حملات قرار دارد.

,حفره,امنیتی,جدید,[categoriy]

با این حال این شرکت در حال حاظر مجبور به اعتراف شد که سیستم های شامل ویندوز ۱۰ که تعدادشان کمتر از ۲۷۰ میلیون می باشد هم در معرض خطر می باشند.

شرکت ادوب همچنین به صراحت اعلام کرده که وصله امنیتی لازم را بزودی عرضه می کند.
 منبع :

حفره امنیتی جدید ادوب فلش برای کاربران ویندوز گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات