در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هشدار پلیس ایران درباره - کلش اف کلنز ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای امنیتی از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- «کلش.اف.کلنز» علاوه بر داشتن آسیب های مخرب در حوزه روانشناسی یک بازی اعتیاد آور شناخته شده است.

هشدار پلیس ایران درباره - کلش اف کلنز
هشدار پلیس ایران درباره  - کلش اف کلنز -

آکاایران: هشدار پلیس ایران درباره

رئیس پلیس فتای غرب استان تهران درباره خطرها و پیامد های بازی اندرویدی «کلش.اف.کلنز» هشدار داد.

به گزارش آکا ایران به نقل از ایسنا، سرهنگ اصغر باقریان در این باره گفت: این روزها نام یک بازی مخصوص تلفن های همراه هوشمند به نام clash of clans «کلش.اف.کلنز» به شدت در میان نسل جوان و نوجوانان کشور بر سر زبان ها افتاده است.

وی افزود: «کلش.اف.کلنز» در حالی به یکی از پرطرفدار ترین بازی های رایانه ای در میان جوانان و خانواده های ایرانی تبدیل شده که علاوه بر داشتن آسیب های مخرب در حوزه روانشناسی یک بازی اعتیاد آور و مخرب شناخته شده است. این بازی یکی از پر فروش ترین بازی ها و جذاب ترین بازی های دنیا است.

رئیس پلیس فتا غرب استان تهران ادامه داد: متاسفانه در این بازی نیز مثل دیگر بازی های اندرویدی امکان به سرقت رفتن اطلاعات شخصی کاربران وجود دارد.

چراکه افراد سود جو می توانند با هک این بازی موجب به سرقت رفتن اطلاعات شخصی افراد شوند.

وی گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر اکثر نوجوانان و کودکان از طرفداران پر و پاقرص این بازی محسوب می شوند از این رو والدین از کنار این بازی مخرب نباید به سادگی عبور کنند و به نحو مقتضی بر استفاده کودکان خود نظارت داشته باشند.منبع :

هشدار پلیس ایران درباره - کلش اف کلنز گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
تبلیغات