دو سوم کسب و کارهای بریتانیا در معرض حملات سایبر

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دو سوم کسب و کارهای بریتانیا در معرض حملات سایبر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای امنیتی از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- در ۱۲ ماه گذشته دو سوم از کسب و کارهای بریتانیا دچار حمله سایبری بوده است.

دو سوم کسب و کارهای بریتانیا در معرض حملات سایبر
,کارهای,بریتانیا,معرض

آکاایران: دو سوم کسب و کارهای بریتانیا در معرض حملات سایبر

با توجه به آمار و ارقامی که توسط دولت بریتانیا منتشر شده است، در ۱۲ ماه گذشته دو سوم از کسب و کارهای این کشور دچار حمله سایبری بوده اند.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از اینکوایرر، بسیاری از این حملات شامل ویروس ها، نرم افزارهای جاسوسی و مخرب بوده اند و این در حالی است که اگر شرکت ها به اهمیت موضوع امنیت سایبری و الزامات آن توجه بیشتری می کردند، می توانستند از این نوع حملات اجتناب کنند.

هرچند در زمینه طرحی که از سوی دولت برای امنیت سایبری منتشر شده اختلاف نظرهایی وجود داشته باشد، اما دولت گفته است که این کار بیشتر برای کمک به شرکت ها و جلوگیری از بروز آسیب برای کسب و کارها انجام شده است.

اد ویزی، وزیر اقتصاد دیجیتال گفت: «انگلستان یک پیشرو جهانی در اقتصاد دیجیتال است و باید امنیت سایبری را در اولویت قرار دهد. در حال حاضر شرکت های زیادی در اثر حملات سایبری متعدد پول، داده، و اطمینان مصرف کنندگانشان را از دست داده اند.»

او ادامه داد: «این طرح برای کسب وکارها بسیار قابل اعتماد و امن است و می تواند از داده ها محافظت کند. به عنوان یک درخواست حداقلی، شرکت هاباید اقدام به اتخاذ طرح و ملزومات برای امنیت سایبری کنند که بتوانند از خود محافظت نمایند.»

,کارهای,بریتانیا,معرض

مطابق این گزارش، یک پروژه با نام "بررسی سلامت" توسط دولت نشان داد که تنها یک سوم از ۳۵۰ بیزنس حملات سایبری را درک می کنند، و تنها ۲۰ درصد آنها از مفاهیم اشتراک گذاری داده ها با اشخاص ثالث آگاه هستند.»

یک کارشناس در این زمینه گفت: «این واقعیت که نزدیک به هفت حمله از ۱۰ حمله به شرکت های مختلف شامل ویروس و جاسوس افزار و بدافزار هستند دیگر ما را متعجب نمی کند!»

این در حالی است که هرگونه ابتکار عمل مورد حمایت دولت به افزایش آگاهی از احتمالات و آسیب پذیری ها در قبال خطرات سایبری کمک می کند.»
 منبع :

دو سوم کسب و کارهای بریتانیا در معرض حملات سایبر گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات