آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: ایتنا – شرکت مایکروسافت قرار است تا به زودی راهکارهای امنیتی همراه را برای سطوح تجاری عرضه کند و این طرح را در قالب ساختار EMS خود که پیش ازاین معرفی کرده بود روانه بازار سازد.

مایکروسافت وارد بازار راهکارهای امنیتی می شود

آکاایران: مایکروسافت وارد بازار راهکارهای امنیتی می شود

شرکت مایکروسافت قرار است تا به زودی راهکارهای امنیتی همراه را برای سطوح تجاری عرضه کند و این طرح را در قالب ساختار EMS خود که پیش ازاین معرفی کرده بود روانه بازار سازد.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز از وب سایت خبری تحلیلی digitimes، در روز سوم ماه سپتامبر بود که شرکت مایکروسافت اقدام به معرفی ساختار ویژه ای در بازار تایوان کرد که EMS نام داشت. این عبارت مخفف عبارت Enterprise Mobility Suite است و در حقیقت یک بسته نرم افزاری محسوب می شود.

این بسته نرم افزاری موجب می شود تا بنگاه های کسب وکاری که مجبور به صدور اجازه استفاده از تلفن های همراه توسط کارمندان خود هستند بتوانند از داده های خود در مقابل حملات امنیتی و نفوذهای غیرقانونی محافظت کنند.

مایکروسافت وارد بازار راهکارهای امنیتی می شود

این بسته نرم افزاری از نسخه پرمیوم آزور بهره خواهد برد و به همین دلیل نیز می تواند کاربران را بر اساس جزئیات طبقه بندی شده شناسایی کرده و میزان دسترسی هر کاربر به اطلاعات را به مجوزهای صادر شده برای او محدود نماید.

این بسته به ساختاری مجهز است که به شرکت ها اجازه می دهد تا تمامی کامپیوترها و تلفن های همراه موجود در شبکه خود را به صورت لیستی تهیه کرده و تنها اجازه اتصال به شبکه شرکت را برای آنها فراهم سازند.

همچنین EMS مایکروسافت به یک کیت توسعه نرم افزاری جهت مدیریت سرورهای آزور مجهز است تا مدیران بنگاه های اقتصادی بتوانند پس از خرید آن، کاربری های خاص خود را بر روی آن تعریف کنند.
 منبع :

تبلیغات