در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حمله سایبری آمریکا به داعش ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای امنیتی از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- مسئولان سیستم های سایبری نظامی در آمریکا به تازگی پروژه ای را آغاز کرده اند که شامل حمله سایبری به داعش نیز می شود.

حمله سایبری آمریکا به داعش
حمله سایبری آمریکا به داعش

آکاایران: حمله سایبری آمریکا به داعش

مسئولان سیستم های سایبری نظامی در آمریکا به تازگی پروژه ای را آغاز کرده اند که شامل حمله سایبری به داعش نیز می شود.

به گزارش آکا ایران به نقل از شماران سیستم به نقل از وب سایت خبری تحلیلی engadget، به نظر می رسد که آمریکا حمله از طریق نیروی هوایی خود به داعش را برای شکست این گروهک تروریستی کافی نمی داند و به تازگی اقداماتی در جهت مبارزه با این گروه در سایر جبهه ها به عمل آورده است.

بر اساس اطلاعاتی که به تازگی در نشریه نیویورک تایمز منتشر شده اند، گروه های نظامی آمریکا قصد دارند تا تمرکز ویژه ای را برای ایجاد جنگ سایبری با دشمنان خود قرار بدهند.

حمله سایبری آمریکا به داعش
 

بر اساس این اطلاعات، به زودی سامانه سایبری نیروهای نظامی آمریکا حملات الکترونیکی خود را علیه گروهک تروریستی داعش آغاز خواهد کرد تا مواضع اینترنتی این گروهک را نیز به مانند مواضع فیزیکی آن با آسیب روبرو سازد.

هنوز چندوچون انجام این حملات مشخص نیست زیرا اطلاعات خاصی درباره آن منتشر نشده است و به احتمال فراوان نیز این اطلاعات به راحتی به رسانه ها راه نخواهند یافت.

شایان ذکر است که نیویورک تایمز در بخشی از مقاله مربوط به این سیستم پا را از حد خود فراتر نهاده و این سیستم را مناسب مبارزه سایبری با داعش، کره شمالی و ایران دانسته است که قرار دادن نام ایران در کنار یک دیکتاتوری بزرگ و یک گروهک تروریستی اقدامی توهین آمیز و ناشایست به حساب می آید.
 منبع :

تبلیغات