حمله هکرهای ناشناس به وب سایت برج های ترامپ

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حمله هکرهای ناشناس به وب سایت برج های ترامپ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- هکرها به علت اعتراض به اظهارات بر ضد مسلمانان دونالد ترامپ وب سایت برج های ترامپ را به مدت یک ساعت از دسترس خارج کردند.

حمله هکرهای ناشناس به وب سایت برج های ترامپ
,حمله,هکرهای,ناشناس,[categoriy]

آکاایران: حمله هکرهای ناشناس به وب سایت برج های ترامپ

وب سایت برج های ترامپ در شهر نیویورک متعلق به دونالدترامپ میلیاردر آمریکایی و نامزد انتخابات ریاست جمهوری این کشور از سوی هکرهای ناشناس مورد حمله قرار گرفت.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، این حمله هکری باعث شد وب سایت مذکور حداقل به مدت یک ساعت در روز جمعه از دسترس خارج شود.

علت این حمله اعتراض به اظهارات ترامپ بر ضد مسلمانان اعلام شده است. این نامزد جمهوری خواه در سخنرانی خود خواستار ممنوعیت ورود تمامی مسلمانان به آمریکا شده بود.

وب سایت این برج های ۶۸ طبقه به نشانی trumptowerny.com اغلب برای پیشبرد پیکار تبلیغاتی ترامپ مورد استفاده قرار گرفته است و هکرهای گروه ناشناس دست داشتن خود در این حملات را تائید کرده اند.

به دنبال این حمله، هکرهای گروه ناشناس ویدئویی را نیز در سایت یوتیوب منتشر کرده و از سیاست های دولت آمریکا انتقاد کرده اند.

در این ویدئو تصریح شده ایالات متحده با هدف قراردادن همه مسلمانان و نه فقط مسلمانان تندرو باعث پیشبرد پیکار تبلیغاتی داعش در شبکه های اجتماعی می شود و در عمل به این سازمان تروریستی کمک می کند.

این هکرها خطاب به ترامپ هم گفته اند: قبل از اینکه هر چیزی بگویی دو بار فکر کن. به تو اخطار کرده ایم آقای ترامپ! ترامپ در حال حاضر پرطرفدارترین نامزد جمهوری خواه است و احتمال می رود نامزدنهایی این حزب برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا باشد.منبع :

حمله هکرهای ناشناس به وب سایت برج های ترامپ گردآوری توسط بخش ترفندهای امنیتی، ترفندهای امنیتی کامپیوتر، ترفندهای امنیتی اینترنت سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات