به نقل از آکاایران: از ورود گسترده لپ تاپ های مجهز به صفحه نمایش لمسی به بازار بیش از یکسال می گذرد،اما طی این مدت این لپ تاپ ها نتوانسته اند با استقبال چندانی در بازار کامپیوتر مواجه شوند. با ما همراه شودی تا مطالبی درمورد لپ تاپ های صفحه نمایش لمسی مطالعه کنید.

لپ تاپ های لمسی

آکاایران: لپ تاپ هایی که این ویژگی خاصشان (تجهیز به صفحه نمایش لمسی) به عاملی برای عدم گرایش گروهی از خریداران به سمت این لپ تاپ ها تبدیل شده است.ترس از سختی کار با لپ تاپ های صفحه لمسی، هراس از دچار ایراد شدن صفحه نمایش دستگاه و قیمت گران از دلایل عدم توجه گروه های کاربری به این لپ تاپ ها است. در ادامه به معرفی چندمورد از لپ تاپ های صفحه نمایش لمسی پرداخته ایم. با ما همراه شوید.


SONY SVT13137CV

لپ تاپ صفحه نمایش لمسی,لپ تاپ با صفحه نمایش لمسی,قیمت لپ تاپ صفحه نمایش لمسی

لپ تاپ صفحه نمایش لمسی

این لپ تاپ که در رده فوق گران قیمت های بازار  قرار دارد به صفحه نمایش۱۳/۳ اینچی لمسی، پردازنده Intel Core™ i7-3537U Processor 2 GHz، رم چهار گیگابایتی و هارددیسک ۲۵۶ گیگابایتی SSD مجهز است.کارت گرافیکی این لپ تاپ INTEL HD 4000 است. تجهیز به پورت های HDMI،USB 3.0 ،VGA، به وب کم، بلوتوث و…. از دیگر ویژگی های این لپ تاپ صفحه لمسی است.
قیمت در نظر گرفته شده برای این لپ تاپ ویندوز هشتی در حدود پنج میلیون و ۷۵۰ هزار تومان است.


ASUS VivoBook S550 – D

لپ تاپ صفحه نمایش لمسی,لپ تاپ با صفحه نمایش لمسی,قیمت لپ تاپ صفحه نمایش لمسی

انواع لپ تاپ های لمسی

این برند در زمینه عرضه لپ تاپ هایی با صفحه نمایش لمسی معروف و شناخته شده است.مدل VivoBook S550 – D از لپ تاپ های محبوب با صفحه لمسی از این خانواده است که به پردازنده Intel 3217U Core i3 1.80 GHz، رم شش گیگابایتی DDRIII و هارددیسکی با ظرفیت حافظه یک ترابایت مجهز است.
کارت گرافیکی این لپ تاپ هم NVIDIA GeForce GT 740M 2048 MB up to 3072 MB است.


Acer Aspire S7-391-9886

لپ تاپ صفحه نمایش لمسی,لپ تاپ با صفحه نمایش لمسی,قیمت لپ تاپ صفحه نمایش لمسی

خرید لپ تاپ های لمسی

این نوت بوک به پردازنده Intel 3517U 1.9GHz Core i7 3.0 GHz – Cache 4MB، رم چهار گیگابایتی و هارددیسکی با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت از نوعssd  مجهز است.صفحه نمایش هم ۱۳/۳۳ اینچ از نوع Multi-Touch Screen LED-Backlit Active Matrix TFT Color LCD With ComfyView Technology است.
تجهیز به بلوتوث داخلی، وب کم، کارتخوان، پورت hdmi ، usb 3.0 و… از دیگر ویژگی های این لپ تاپ است. این لپ تاپ به زودی با قیمت۳/۵ میلیون تومان وارد بازار داخلی می شود.

گردآوری: بخش کامپیوتر آکاایران