FrontPage هوشمندانه به شما امکان می دهد تا صفحات وب را ایجاد کنید و بعد آنها را جابجا، کپی یا حذف کنید. تمام این قابلیت ها فقط در یک واسط وجود دارند بنابراین لازم نیست که برای مشاهده و مدیریت فایل ها، برنامه های جداگانه ای را اجرا کنید. این کار عملی به شما نشان می دهد که چگونه FrontPage را اجرا و شروع به کار کنید.

FrontPage را اجرا کنید  

 

چگونه FrontPage 2002 را باز کنیم و از آن خارج شویم؟ - آکا

از منوی Start، گزینه Programs و از آنجا گزینه Microsoft FrontPage 2002 را انتخاب کنید. (در برخی نصب ها، ممکن است گزینه FrontPage زیرگزینه Office 2002 باشد.) FrontPage یک صفحه خالی را باز می کند. ممکن است یک کادر محاوره ای باز شود و از شما بپرسد که آیا می خواهید FrontPage، ویرایشگر پیش فرض شما باشد. اگر می خواهید فایل های HTML شما توسط FrontPage ویرایش شوند، روی yes کلیک کنید.

 

 واسط برنامه را بررسی کنید  

 

چگونه FrontPage 2002 را باز کنیم و از آن خارج شویم؟ - آکا

به نوارهای ابزار و منوهای برنامه توجه کنید. مانند اکثر برنامه های ویندوز، واسط FrontPage طوری استاندارد شده است که سریعاً با محیط آن آشنا می شوید.

  

 تایپ کنید  

 

چگونه FrontPage 2002 را باز کنیم و از آن خارج شویم؟ - آکا

وقتی که برنامه را اجرا می کنید یک صفحه خالی باز می شود. اگر بخواهید می توانید چیزی تایپ کنید. (توجه کنید که اگر کلمه ای را تایپ کنید که در فرهنگ لغت FrontPage نباشد، مانند Word یا برنامه های ویرایشگر مشابه، زیر کلمه یک خط موجدار قرمز کشیده می شود.) اگر قبلاً با FrontPage کار کرده باشید، آخرین صفحه وبی که با آن کار کرده اید را باز خواهد کرد. در این صورت، برای باز کردن یک صفحه جدید، روی آیکون Page در نوار Views کلیک کنید و بعد Ctrl+N را بفشارید.

 

 تغییرات را ذخیره کنید  

 

چگونه FrontPage 2002 را باز کنیم و از آن خارج شویم؟ - آکا

تغییراتی که در صفحه ایجاد کرده اید را با انتخاب گزینه Save از منوی File، ذخیره کنید. کادر محاوره ای Save As باز می شود.

 

انتخاب اسم فایل   

 

چگونه FrontPage 2002 را باز کنیم و از آن خارج شویم؟ - آکا

در فیلد File name، یک اسم با معنی برای فایلی که می خواهید ذخیره کنید تایپ کنید (مثلاً test-Page). توجه کنید که FrontPage، پسوند .htm را خودش اضافه می کند. روی دکمه Save کلیک کنید. برای یکسان سازی، خوب است که اسم تمام فایل ها را با حروف کوچک بنویسید. همچنین، در اسم فایل از فاصله استفاده نکنید. زیرا برخی سرورهای وب، اسم صفحاتی که فاصله دارند را تشخیص نمی دهند.

  

FrontPage را ببندید  

 

چگونه FrontPage 2002 را باز کنیم و از آن خارج شویم؟ - آکا

برای خارج شدن از FrontPage، ازمنوی File گزینه Exit را انتخاب کنید یا روی کادر Close (* در گوشه بالا و سمت راست نوار عنوان) کلیک کنید. برنامه بسته می شود و کار شما در هارد ذخیره می شود.

 

 *توجه*

ایجاد یک میان بر در دسک تاپ

با ایجاد یک میان بر می توانید (بجای استفاده از منوی Start)، FrontPage را از طریق دسک تاپ اجرا کنید. اگر از ویندوز 98 استفاده می کنید، منوی Start را باز کنید و Programs را انتخاب کنید. روی Microsoft FrontPage کلیک راست کنید و آن را به دسک تاپ بکشید. دکمه ماوس را رها کنید و از منوی حاصله، گزینه Create Short cut(s) Here را انتخاب کنید. اگر هم بخواهید، می توانید این میان بر را به نوار ابزار Quick Launch بکشید تا یک خط عمودی ضخیم ببینید. بعد دکمه ماوس را رها کنید. (نوار ابزار Quick Launch، یک سری آیکون کوچک را بین دکمه Start و System tray که تاریخ و زمان در آن نمایش داده می شود به نمایش می گذارد.) اگر از ویندوز استفاده می کنید از این روش استفاده کنید: فایل برنامه FrontPage که Frontpg.exe نام دارد را روی سیستم خود پیدا کنید. (در سیستم نویسنده، این فایل در مسیر C:Program FilesMicrosoft officeoffice 10 قرار دارد). روی اسم فایل FrontPg.exe کلیک راست کنید و آن را به دسک تاپ بکشید. وقتی که دکمه ماوس را رها کردید، از منوی حاصله، گزینه Create Short cut(s) Here را انتخاب کنید.

  

  

 

چگونه FrontPage 2002 را باز کنیم و از آن خارج شویم؟ - آکا

پیامدهای پزشکی اعتیاد چه چیزهایی...

افرادی که از اعتیاد رنج می برند اغلب یک یا بیشتر از یک مورد مشکل پزشکی دارند، بیماریهای ریوی، قلبی عروقی، سکته مغزی، سرطان، و اختلالات روانی را دربرمی گیرد. تصویر برداری کامپیوتری، پرتو افکنی اشعه ایکس از قفسه سینه، و آزمایش های خون، اثرات آسیب آفرین سوء

منبع : tebyan.net


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

کوچک کردن حروف انگلیسی دسته جمعی

تبلیغات