کرم اوباما به اینترنت راه یافت - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کرم اوباما به اینترنت راه یافت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

کرم اینترنتی جدیدی در حال انتشار است که تصویر باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا را در رایانه هایی که آلوده می کند نمایش می دهد.

به گزارش ایسنا، این کرم که به تازگی توسط Walling Data، شرکت توزیع کننده محصولات امنیت اینترنت AVG کشف شده، توسط هیچ یک از محصولات آنتی ویروس شناسایی نشده است با این حال تهدید خطرناکی محسوب نمی شود زیرا شمار اندکی از رایانه ها به آن آلوده شده اند.

ورم اوباما از طریق درایو USB و با استفاده از امکان اجرای خودکار ویندوز (اتوران) خود را در هر درایوی که به آن متصل می شود به طور خودکار نصب می کند.

برخلاف بیش تر نرم افزارهای مخرب دارای اهداف مالی، کرم اوباما شماره کارت اعتباری کاربر را به سرقت نمی برد و یا رایانه کاربر را به رایانه های آلوده تحت کنترل از راه دور معروف به زامبی تبدیل نمی کند.

متخصصان حدس می زنند این کرم توسط یک دانش آموز  نوشته شده باشد.

در حقیقت این کرم به نوعی طراحی شده تا هر روز تصویر کوچک اوباما را در انتهای گوشه راست رایانه نمایش دهد اما   به اندازه ای بد نوشته شده که رایانه آلوده را پس از مدتی غیر قابل اجرا می کند.

منبع : tebyan.net

کرم اوباما به اینترنت راه یافت گردآوری توسط بخش مقالات کامپیوتر، ترفندهای کامپیوتر، آموزش کامپیوتر، ترفندهای رایانه سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات