در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بهترین نرم افزارها درنمایشگاه وب ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته دنیای کامپیوتر از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در نمایشگاه وب2، که هفته گذشته به پایان رسید، فرصت بزرگی برای تولیدکنندگان و شرکت های فعال در زمینه خدمات مجازی بود که به کمک فناوری وب ، فاصله میان سرویس دهنده و سرویس گیرنده را بسیار کاهش داده اند.

به گزارش جام جم، در این میان، مسابقه ای برگزار شد که به هر شرکت کننده، تنها 5 دقیقه فرصت داده می شد تا محصول خود را معرفی کنند. این مسابقه که Launch Pad نام داشت، پیش از آغاز این نمایشگاه به نام نویسی اقدام کرد و داوران آن، مت مارشال از ونچوربیت، آناندلایر از مایکروسافت و مارشال کرک پاتریک از ریدرایت وب بودند. بیش از 80 شرکت در این مسابقه حضور یافتند و سرانجام، 5 شرکت به مرحله پایانی راه یافتند که با رای 43 درصدی مردم از طریق پیامک تلفن همراه، فون گپ (PhoneGap) به عنوان محصول برتر وب2 معرفی شد. به گفته سایت خبری این نمایشگاه، پنج شرکت کننده نهایی به صورت زیر بودند:

legs80

این وب سایت بستری را آماده می کند تا به کمک آن بتوان به گرد آوری مطالب و تحلیل آن ها پرداخت. توسعه دهندگان وب، به ازای مبلغ ناچیزی (2 دلار برای هر میلیون صفحه ای که جمع آوری شود) روزانه تا 2 میلیارد صفحه را می توانند جمع آوری کنند.

DubMeNow

به کمک داب، می توانید از اطلاعات دفترچه تلفن همراه خود را به سادگی پشتیبان بگیرید، هر گاه که اطلاعات تغییر کرد، با اطلاعات روی سرور همخوان کنید و با کمک داب، کارت ویزیت تجاری خود را هم ایجاد کنید.

بهترین نرم افزارها درنمایشگاه وب - آکا

Nitobi, PhoneGap

این نرم افزار، نرم افزاری

منبع : tebyan.net

بهترین نرم افزارها درنمایشگاه وب گردآوری توسط بخش مقالات کامپیوتر، ترفندهای کامپیوتر، آموزش کامپیوتر، ترفندهای رایانه سایت آکاایران
تبلیغات