در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ویرایش مستقیم فایل ها (روی سرور) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته دنیای کامپیوتر از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

اگر سایتی دارید یا مسوول به روزرسانی سایت شرکت تان هستید، حتما با سرورهای FTP آشنایی دارید.

یکی از بهترین روش های به روزرسانی اطلاعات موجود در یک سایت از نوع استاتیک، ارسال فایل های به روز شده روی سرور سایت است که این ارسال توسط برنامه های مدیریت اف تی پی به راحتی امکان پذیر است.

در این میان گاهی اوقات اعمال یک تغییر جزئی در یکی از فایل های موجود در سایت شما را مجبور می کند تا ابتدا فایل مربوطه را دانلود کرده سپس آن را ویرایش کنید و در نهایت مجددا آن را به سرور انتقال دهید. 

اگر قصد دارید برای انجام کارهایی از این قبیل نیز این مراحل را نپیمایید، پیشنهاد می کنیم از نرم افزار FTPEditor کمک بگیرید. این نرم افزار کوچک اما قدرتمند، ابزاری مناسب برای مدیریت بر سرورهای اف تی پی است که به شما این امکان را می دهد تا به طور مستقیم و بدون نیاز به دانلود فایل های موجود در سرور به ویرایش آنها پرداخته و در همان محل نیز فایل های ویرایش شده را ذخیره کنید.

پشتیبانی از قابلیت کشیدن و رها کردن، باز کردن چندین فایل از چندین پوشه مختلف به صورت همزمان، تصحیح خودکار، پیش نمایش تصاویر و صفحات وب و پشتیبانی از سیستم عامل های ویندوز 2000، اکس پی و ویستا از قابلیت های ویژه این نرم افزار است. نسخه آزمایشی این نرم افزار در سایت زیر موجود می باشد.

http://www.ftpeditor.com

 

منبع : tebyan.net

ویرایش مستقیم فایل ها (روی سرور) گردآوری توسط بخش مقالات کامپیوتر، ترفندهای کامپیوتر، آموزش کامپیوتر، ترفندهای رایانه سایت آکاایران
تبلیغات