از گوشی تا تبلت HTC one
این روزها که همه جا صحبت ازHTC one  است و از ویژگی های این گوشی صحبت می شود ما درباره صفحه نمایش بزرگتر HTC one در قالب یک تبلت فکر می کنیم  و ابن امکان وجود دارد در آینده ای نزدیک تبلت HTC one به بازار از سوی HTC معرفی شود.

البته این امر به موفقیت HTC one در بازار و اینکه تا چه حد مورد حمایت کاربران قرار گیرد دارد. البته قصد نداریم این امر را بیان کنیم که به جد HTC می خواهد که این کار را انجام دهد.

 قیمت گوشی HTC one

نگاهی که پیش از این به HTC   انداختیم نشان داد که به ندرت می توان نقطه منفی در این گوشی یافت. هر چند که این روزها این کمپانی نسبت به 4 دهه گذشته موفقیت های کمتری را بدست آورده ولی بسیار از کارشناسان معتقدند که HTC one   این کمپانی را به روزهای اوجش بر می گرداند.

 ویژگیهای تبلت HTC one

اما چه چیزی باعث می شود که HTC one  تمایل داشته باشد که به بازار تبلت وارد شود؟

پاسخ این سوال به موفقیت هایی نیست که گوگل بابت Nexus 7 بدست آورده،بلکه یک تلاش چند جانبه از سوی HTC برای حمله به سهم بازار سری گلکسی نت های سامسونگ می باشد و این در حالی است که سامسونگ در تلاش برای معرفی گلکسی تب هایش است و این شامل گلکسی تب 3 نیز می شود که اخیرا مطرح شده است.

 ویژگیهای گوشی HTC one

 گوشی HTC one

تبلت HTC one   احتمال زیادی دارد بعد گوشی HTC one  بیاید و بتواند موفقیت هایی را بعد از گوشی HTC one بدست آورد. مدیر این کمپانی از فصل موفقیت درباره HTC one صحبت می کند. اما همه این گفته ها بستگی به این امر دارد که کاربران در برخورد با واقعیت های دنیای HTC چگونه برخورد می نمایند.

پربازدیدها
تبلیغات