صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

اینستاگرام جدید آفلاین نیز کار می کند!

اینستاگرام جدید آفلاین نیز کار می کند! -آکا را در آکاایران ببینید

 

اینستاگرام قابلیت جدیدی را برای کاربران اندرویدی اضافه کرده است که می توانند بصورت آفلاین کار کنند.

امکان کار کردن با اینستاگرام بصورت آفلاین

به گزارش آکاایران: با قابلیت نوین در اینستاگرام، کاربران اندرویدی می توانند به صورت آفلاین به مرور و اسکرول کردن پست ها ادامه دهند.

ویژگی داستانی اینستاگرام هفته گذشته زمانی توجه رسانه ها را به خود جلب کرد که تأیید شد با ۲۰۰ میلیون کاربر فعال روزانه، از اسنپ چت جلو زده است و حالا حالت آفلاین را به اپلیکیشن اندرویدی خود افزوده است تا زمانی که شبکه دیتا در دسترس نبود، همچنان کاربران بتوانند پست ها را مرور کنند.

درواقع شما می توانید صفحات و محتوای دانلود شده قبلی را ببینید و مرور کنید. جالب اینجاست در حالت آفلاین قادر به زدن لایک، ذخیره پست ها و دادن کامنت نیز هستید و می توانید کاربران را «آن فالو»/ unfollow کرده و زمانی که آنلاین شدید، تمام کارهای انجام شده اعمال خواهند شد.

حتی پروفایل هایی که قبلاً دیده اید به صورت آفلاین همچنان دیده می شوند.

اینستاگرام با این کار در کشورهایی که سرعت اینترنتشان پایین هست، رونق پیدا خواهد کرد. حتی مدیران اینستاگرام به عرضه نسخه سبک تر اپلیکیشن خود برای چنین کشورهایی نیز فکر می کنند تا کاربران بیشتری را جذب کنند.

گردآوری:گروه سرگرمی  بیکاری.نت

آکا ایران

.

منبع : bikari.net