صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

یوتیوب به بازی های ویدیویی بهای بیشتری می دهد

سرویس Youtube Gaming از امروز راه اندازی شده است. این سرویس تمام ویدیوهای بازی در یوتیوب را در یک جا جمع می کند و هم چنین امکانات بیشتری برای استریم ویدیو به کاربران می دهد. را در آکاایران ببینید

آکاایران: یوتیوب به بازی های ویدیویی بهای بیشتری می دهد

آکاایران وب سایت Twitch شبکه ای مختص اشتراک ویدیوهای بازی است. این وب سایت به قدری محبوب شد که چند وقت پیش گوگل تصمیم گرفت این وب سایت را با قیمت بالایی بخرد، اما در نهایت این معامله صورت نگرفت.

به گزارش آکاایران

سرویس Youtube Gaming از امروز راه اندازی شده است. این سرویس تمام ویدیوهای بازی در یوتیوب را در یک جا جمع می کند و هم چنین امکانات بیشتری برای استریم ویدیو به کاربران می دهد.

گوگل هم این موضوع را فراموش نکرد و تصمیم گرفت یوتیو ب را به قدری برای بازی و اشتراک ویدیوهای آن پیشرفت دهد که جای Twitch را بگیرد.

توسط این سرویس جدید گوگل که Youtube Gaming نام دارد و همین امروز راه اندازی شده است، بازی کننده ها می توانند تمام ویدیوهای مرتبط با بازی را به راحتی پیدا کنند. این سرویس جدید ویدیوهای مرتبط با بازی را به صورت اتوماتیک جمع آوری می کند و بازی های مختلفی را هم با توجه به ویدیوهایی که کاربران قبلا دیده اند به آن ها پیشنهاد می کند.

با این حال، مهم ترین قابلیت سرویس Youtube Gaming، قابلیت استریم کردن آنلاین ویدیوهای بازی است.

فعلا هر دو کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن از سرویس Twitch برای استریم آنلاین ویدیوهای شان استفاده می کنند. با این حال با توجه به محبوبیت بالای یو تیوب، امکان این که پشتیبانی از این شبکه هم به کنسول های بازی اضافه شود کم نیست.

نرم افزارهای Youtube Gaming برای اندروید و iOS هم فردا عرضه خواهد شد.

منبع: Polygon

منبع :