صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

برترین نرم افزارهای امنیتی برای ویندوز ۷ معرفی شدند!

برترین نرم افزارهای امنیتی برای ویندوز ۷ معرفی شدند! نرم افزار امنیتی و آآنتی ویروس و ویندوز ۷ را در آکاایران ببینید

لابراتوار بسیار معروف AV Test که بصورت مرتب به بررسی نرم افزارهای امنیتی و آنتی ویروس ارائه شده برای سیستم عامل های رایانه ای می پردازد در تازه ترین بررسی خود، نرم‌افزارهای امنیتی ارائه شده برای ویندوز ۷ را آزمایش کرده و برترین‌های آنان را اعلام کرده است.

به نقل از وب سایت مذکور:
"در ۳ ماهه اول سال ۲۰۱۱ ،ما ۲۲ نرم افزار امنیتی را در حوزه امنیت ،تعمیر و بازیابی سیستم و راحتی استفاده مورد بررسی قرار دادیم .

مولفه های ما در این آزمایش حفاظت در برابر نرم افزارهای مخرب و تشخیص منظم استاتیک و داینامیک آنان ،حفاظت واقعی در برابر بحران روز صفر ،داشتن گزینه های مختلف برای تعمیر و بازیابی سیستم و بررسی سیستم از لحاظ آلوده نبودن به روت کیت ها به بهترین نحو بوده است.

در ضمن ما کاربری نرم افزار را از لحاظ کند نکردن سیستم کاربر و همچنین داشتن ابزارهایی ساده برای فهم بهتر کاربران نیز بررسی کردیم.

هر محصول برای گرفتن لیسانس ما حداقل باید نمره ۱۱ را از ۱۸ امتیاز ممکن بدست آورد و در نهایت ۱۷ محصول از ۲۲ محصول بررسی شده توانستند که لایسنس ما را بدست اورند.”خوب بر طبق جدول اعلام شده بر اساس حروف الفبا ،محصولات زیر موفق به دریافت گواهینامه موسسه مذکور برای ویندوز ۷ شدند که امتیاز دریافتی در جلوی نام محصول ذکر شده است:

BitDefender, F-Secure، Symantec =15

G Data, Kaspersky، Panda = 14

AVG = 13.5

Sophos = 13

ESET، Trend Micro، Webroot = 12.5

Sunbelt = 12

Avast، Avira، eScan، Microsoft = 11.5

BullGuard = 11

3 محصول به نام های بیت دفندر،سایمانتک و F-Secure موفق به دریافت امتیاز بالاتر از ۱۵ تا ۱۸ شدند.

محصولات رد شده در این بررسی نیز عبارتند از:

CA: Internet Security Suite 2011

Comodo: Internet Security Premium 5.0 and 5.3

McAfee: Total Protection 2011

Norman: Security Suite Pro 8.0

PC Tools: Internet Security

بررسی بعدی طبق اعلام لابراتوار متعلق به بررسی محصولات ارائه شده برای ویندوز XP است که در ۳ ماهه دوم سال ۲۰۱۱ انجام شده و اعلام خواهد شد. پس به صورت طبیعی اگر شما ویندوز ۷ داشته باشید نباید این ۵ محصول رد شده را بر روی رایانه خود نصب کنید.

منبع : Farnet.ir