صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

برتری پردازنده کرین 0 هواوی در مقابل اکسینوس 8890 سامسونگ -

گوشی میت ۸ هواوی توانسته به لطف پردازنده ی کرین ۹۵۰ با امتیاز ۶۰۸۸ بالاتر از گلکسی اس ۷ قرار بگیرد و تراشه ی کرین ۹۵۰ هواوی نسبت به کرین ۹۳۵ پیشرفت قابل توجهی داشته است و را در آکاایران ببینید

آکایران :گلکسی اس 7 سامسونگ
/section>

مدت هاست هواوی نیز به جمع بزرگانی چون اپل و سامسونگ پیوسته تا با تولید پردازنده های خودش بتواند از آنها روی گوشی های هوشمندخود استفاده کند. به تازگی نتایج بنچمارک گیک بنچ از پردازنده ی کرین ۹۵۰ در مقابل اکسینوس ۸۸۹۰ سامسونگ منتشر شده است. با زومیت همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران :  یک ماه دیگر سامسونگ در جریان MWC 2016 از گلکسی اس ۷ رونمایی خواهد کرد. گفته می شود این گوشی در دو نسخه ی متفاوت با پردازنده های اسنپدراگون ۸۲۰ و اکسینوس ۸۸۹۰ وارد بازار خواهد شد. روز گذشته امتیاز کسب شده توسط نسخه ی کانادایی گلکسی اس ۷ با پردازنده ی اکسینوس ۸۸۹۰ سامسونگ در بنچمارک بنچ گیک منتشر شده است.

پردازنده ی اکسینوس ۸۸۹۰ توانسته امتیاز ۵۹۴۶ را به نام خود ثبت کند. از آنجایی که هنوز نسخه ی نهایی گوشی گلکسی اس ۷ وارد بازار نشده و این دستگاه از نظر سخت افزاری و نرم افزاری در حال توسعه است، به نظر می رسد که نسخه ی نهایی امتیاز بیشتری داشته باشد.

از طرف دیگر تراشه ی کرین ۹۵۰ هواوی نسبت به کرین ۹۳۵ پیشرفت قابل توجهی داشته است. گوشی میت ۸ هواوی توانسته به لطف پردازنده ی کرین ۹۵۰ با امتیاز ۶۰۸۸ بالاتر از گلکسی اس ۷ قرار بگیرد. میت ۸ به زودی وارد بازار ایران می شود و می توانید برای اینکه از این فبلت جذاب بیشتر بدانید، بررسی میت ۸ هواوی را در زومیت بخوانید.

به نظر می رسد باید تا کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۶ و زمان معرفی گلکسی اس ۷ سامسونگ منتظر باشیم ببینیم عملکرد نسخه های نهایی این گوشی چگونه خواهد بود.

حامی غفاری

منبع :