برتری پردازنده کرین 0 هواوی در مقابل اکسینوس 8890 سامسونگ -

گوشی میت ۸ هواوی توانسته به لطف پردازنده ی کرین ۹۵۰ با امتیاز ۶۰۸۸ بالاتر از گلکسی اس ۷ قرار بگیرد و تراشه ی کرین ۹۵۰ هواوی نسبت به کرین ۹۳۵ پیشرفت قابل توجهی داشته است و را در آکاایران ببینید

آکایران :گلکسی اس 7 سامسونگ
/section>

مدت هاست هواوی نیز به جمع بزرگانی چون اپل و سامسونگ پیوسته تا با تولید پردازنده های خودش بتواند از آنها روی گوشی های هوشمندخود استفاده کند. به تازگی نتایج بنچمارک گیک بنچ از پردازنده ی کرین ۹۵۰ در مقابل اکسینوس ۸۸۹۰ سامسونگ منتشر شده است. با زومیت همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران :  یک ماه دیگر سامسونگ در جریان MWC 2016 از گلکسی اس ۷ رونمایی خواهد کرد. گفته می شود این گوشی در دو نسخه ی متفاوت با پردازنده های اسنپدراگون ۸۲۰ و اکسینوس ۸۸۹۰ وارد بازار خواهد شد. روز گذشته امتیاز کسب شده توسط نسخه ی کانادایی گلکسی اس ۷ با پردازنده ی اکسینوس ۸۸۹۰ سامسونگ در بنچمارک بنچ گیک منتشر شده است.

پردازنده ی اکسینوس ۸۸۹۰ توانسته امتیاز ۵۹۴۶ را به نام خود ثبت کند. از آنجایی که هنوز نسخه ی نهایی گوشی گلکسی اس ۷ وارد بازار نشده و این دستگاه از نظر سخت افزاری و نرم افزاری در حال توسعه است، به نظر می رسد که نسخه ی نهایی امتیاز بیشتری داشته باشد.

از طرف دیگر تراشه ی کرین ۹۵۰ هواوی نسبت به کرین ۹۳۵ پیشرفت قابل توجهی داشته است. گوشی میت ۸ هواوی توانسته به لطف پردازنده ی کرین ۹۵۰ با امتیاز ۶۰۸۸ بالاتر از گلکسی اس ۷ قرار بگیرد. میت ۸ به زودی وارد بازار ایران می شود و می توانید برای اینکه از این فبلت جذاب بیشتر بدانید، بررسی میت ۸ هواوی را در زومیت بخوانید.

به نظر می رسد باید تا کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۶ و زمان معرفی گلکسی اس ۷ سامسونگ منتظر باشیم ببینیم عملکرد نسخه های نهایی این گوشی چگونه خواهد بود.

حامی غفاری

منبع :