loading...
کنسول بازی

آکاایران: عرضه ی Battle Chasers: Nightwar برای کنسول بازی Nintendo Switch تا ماه می

آکاایران: توسعه‌دهندگان استودیو Airship Syndicate، بازی نبرد تاکتیکی Battle Chasers: Nightwar را به علاقه‌مندان بازی وعده داده‌اند تا در بهار امسال، نسخه‌ی این بازی را برای کنسول بازی Nintendo Switch عرضه نمایند. خبرنگار نشریه‌ی THQ Nordic، در گزارش خود نوشته است، تاریخ انتشار باری برای ۱۵ می برنامه‌ریزی‌ شده است.
علاوه بر این فروشگاه اینترنتی Nintendo eShop، صفحه‌ی ویژه را به بازی Battle Chasers اختصاص داده است که البته خرید از آن هنوز برای طرفداران ممکن نیست. همچنین قیمت بازی نیز هنوز در این صفحه مشخص نشده است. خبر نوین دیگر در مورد بازی محبوب RPG نیز در این نشریه منتشرشده و کاربران می‌توانند این بازی را باقیمت ۳۹.۹۹ دلار خریداری نمایند.
ریلیز بازی Battle Chasers: Nightwar در ماه اکتبر سال گذشته برای کاربران رایانه، PS4 و Xbox One عرضه‌ شده بود. این بازی ترکیبی بسیاری از ویژگی‌ها، شخصیت‌های مختلف، جهان دلپذیر، بسیاری از فرصت‌ها و مهارت‌ها می‌باشد. شما در این بازی می‌توانید سلاح خود را انتخاب نمایید و از دوستانتان کمک بگیرید.
خبر دیگر عرضه‌ی بازی Harry Potter: Hogwarts Mystery در ماه آوریل است. توسعه‌دهندگان استودیو Jam City به علاقه‌مندان وعده داده‌اند که از انتظاران برای ارائه‌ی بازی پشیمان نخواهند شد. علاوه بر این در روزهای آینده نیز، نام شخصیت‌های نوین در بازی RPG اعلام خواهد شد.

.

منبع : askitnews.com

تبلیغات