loading...

آکاایران: آیا می دانستید که گوگل در حال کار بر روی قابلیتی به نام Google Play Instant جهت اجرای بازی های گوگل پلی فاقد نیاز به نصب آن ها است؟ در ادامه آموزش دسترسی به این بازی ها را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

ساخت بازی های موبایلی حالا به تجارت بزرگی تبدیل شده است و حتی بیش از پیش نیز درحال پیشرفت است. با عناوین بزرگی نظیر Fortnite Battle Royale و PlayerUnknown’s Battlegrounds که حالا می توانید بر روی گوشی خود آن ها را اجرا کنید، دنیای بازی های موبایلی دارای آینده ی روشنی است.

مشکل اینجاست که با تعداد بالای بازی های موجود و ظرفیت محدود گوشی ها، اغلب سخت می توان تشخیص داد کدام بازی ارزش نصب کردن دارد و کدام نخواهد داشت. بنابراین اجرای بازی های گوگل پلی فاقد نیازی به نصب آن ها می تواند راه حل بسیار عالی باشد تا شما را از این مشکلات نامبرده رها کند.

آموزش اجرای بازی های گوگل پلی فاقد نصب

Google Play Instant یک افزونه است که به شما اجازه می دهد اپلیکیشن های موجود در فروشگاه گوگل را فاقد آنکه نیازی به نصبشان باشد، اجرا کنید. این خبر خوبی برای کاربرانی است که گوشی آن ها از فضای کم ذخیره سازی رنج می برد و می خواهند بازی های نوین بازار را نیز فاقد حذف بازی های موجود بر روی گوشی خود، تجربه کنند.

آموزش اجرای بازی های گوگل پلی بدون نیاز به نصب | گجت نیوز

آکاایران: آموزش اجرای بازی های گوگل پلی فاقد نیاز به نصب | گجت نیوز

این افزونه روز به روز در حال گسترش است و بازی های بیشتری را در بر می گیرد. در حال حاضر که این مطلب را می نویسیم، 3 بازی در این لیست وجود دارد. شما می توانید لیستی از بازی هایی که برای اجرای آن ها نیازی به نصبشان نیست را در این صفحه مشاهده کنید. گوگل متعهد شده است که تا هفته های آینده عناوین بیشتری در این لیست قرار خواهند گرفت.

برای اجرای بازی های گوگل پلی فاقد نصب، اگر آن ها جزئی از این پروژه باشند، در کنار دکمه دانلودشان یک دکمه نوین با عنوان “Try Now” نمایان می شود که شما با کلیک بر روی آن می توانید از طریق سرورهای ابری اقدام به اجرای بازی کنید. پس از اجرا، اگر خواستید می توانید تصمیم بگیرید که حالا بازی را بر روی گوشی خود نصب کرده تا به طور کامل بتوانید آن را تجربه کنید. حال اینکه چقدر اجرای بازی روان باشد و بتواند با گوشی شما سازگار باشد، به بازی و توسعه دهنده آن وابسته است. با حداکثر اندازه فایل 10 مگابایتی، برخی از بازی های کوچک را می توانید به طور کامل در پلی استور اجرا کنید، اما اگر حجم آن ها زیاد باشد شما محدود به تجربه چند دقیقه از بازی خواهید بود.

آموزش اجرای بازی های گوگل پلی بدون نیاز به نصب | گجت نیوز

زمان نصب کمتر، زمان بازی بیشتر

این که شما برای تجربه استفاده از یک بازی نیازی به دانلود و نصب آن بر روی دیوایس خود نداشته باشید یک مزیت عالی است و باعث می شود کاربران بیشتری به اجرای بازی ها روی آورند. این حرکت به کل صنعت بازیسازی نیز کمک شایانی می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

منبع :makeuseof
.

منبع : gadgetnews.ir

تبلیغات