آکاایران: شرکت سازنده لوازم جانبی گیمینگ مد کتس (Mad Catz) که ماه مارس گذشته به کار خود پایان داده بود، توسط یک شرکت هلدینگ چینی خریداری شده تا بار دیگر احیا شده و محصولات نوین خود در نمایشگاه CES 2018 معرفی کند.

این بیشتر شبیه به جوک اول آوریل است، چه کسی می تواند باور کند که شرکت سازنده لوازم گیمیگ مد کتس امروز بار دیگر متولد شده است؟ جدیدترین تریلر تبلیغاتی انتشار یافته توسط آن ها زوایای مختلفی از یک ماوس مازولار را به تصویر می کشد که نشان از حیات دوباره مد کتس می دهد. همین بهانه ای شد تا ما با «الکس وری» سخنگوی این شرکت گفتگویی داشته باشیم و وی نیز با تایید این خبر عنوان کرد که Mad Catz از امسال بار دیگر آغاز به کار خواهد کرد.

به نقل از وری، تقریبا تمامی دارایی های این شرکت توسط یک هلدینگ چینی که می خواستند برند مد کتس زنده بماند تامین می شود و CES امسال شاهد احیای دوباره آن ها با محصولاتی نوین هستیم. به اعتقاد ما، صاحبان نوین شرکت مد کتس باید بهتر از صاحبان کمپانی های بزرگی نظیر پولاروید، نوکیا و بلک بری باشند. به اعتقاد وری، دلیل این حرف تجربه ی بسیار زیاد کسانی است که با امور این شرکت درگیر هستند. آن ها خود دستی در تولید تعداد زیادی از محصولات این کمپانی نظیر ماوس، صفحه کلید و هدست داشته اند.

لوازم جانبی

آکاایران: شرکت سازنده لوازم جانبی گیمینگ مد کتس پس از مرگ با CES 2018 جان تازه ای می گیرد

ماوس و پد Rat Air

به نظر می رسد که این هلدینگ چینی با توجه به افرادی که در کارخانه های این شرکت در کشور چین مشغول کار هستند، توانایی نجات دادن برند مد کتس را دارد. آن ها فرصتی را برای انجام کاری که پیش تر انجام می دادند در روبروی خود دیده اند و حالا برای خود کار خواهند کرد. به گفته ی اکلس وری به نظر نمی رسد که مردم تنها با نام مد کتس در محصولات نوین آن ها روبرو باشند؛ در واقع افراد نوین فعال در این شرکت محصولات آن ها را درک می کنند، زیرا آن ها کسانی بوده اند که چنین وسایلی را تا به حال ساخته اند.

در واقع حالا آن ها با نام Mad Catz Global Limited شناخته می شوند. این شرکت با احیا محصولاتی که پیش از تعطیلی مد کتس در ماه مارس سال گذشته در کارخانجات آن ها تولید می شود، دقیقا از همان ابزار استفاده خواهد کرد و قطعاتی کاملا مشابه را به تولید خواهد رساند.

لوازم جانبی

ایرباد با یک میکروفون بوم؟ ایرباد مد کیتس +ES Pro در واقع پیش از پایان کار مد کیتس در دست توسعه بود.

فاصله ی زیادی تا معرفی محصولات این کمپانی سازنده لوازم جانبی گیمینگ در نمایشگاه CES باقی نمانده است. آن ها از یک کیبورد مکانیکی با نور پس زمینه RGB به نام Strike 4، هدست گیمینگ Freq 4 و مهم تر از همه یک ماوس گیمینگ نوین به نام Rat Air که به لطف یک سیستم قدرت بیسیم داخلی به معنای واقعی یک ماوس بیسیم است و شامل یک ماوس پد نیز می شود در این نمایشگاه پرده برداری خواهند کرد. بر خلاف ماوس پاور پلی لاجیتک، این ماوس فاقد باتری داخلی است. شما می توانید در مواقع لزوم آن را به لطف یک کابل سیمی شارژ کنید.

از دیگر محصول مد کیتس که توسط وری تایید شده است می توان به یک گیم پد تبدیل شونده 300 دلاری اشاره کرد.

مطالب مربوط به نمایشگاه CES 2018 را از اینجا دنبال کنید
منبع :cnet
.

منبع : gadgetnews.ir

تبلیغات