آکاایران: ایسر Predator Orion 9000 قدرتمندترین رایانه گیمینگ حال حاضر جهان در نمایشگاه IFA 2017 معرفی شد. در ادامه با قابلیت ها، پردازنده، کارت گرافیک و قیمت رایانه نوین ایسر آشنا می شویم.

به گزارش آکاایران: امروز در ایفا 2017، کمپانی ایسر از چندین رایانه خود شامل چند نسخه ی نوین خانواده متمرکز بر گیمینگ Predator خود رونمایی کرد. مراسم رونمایی آن ها همچنین حاوی دستگاه های خنک کننده آبی، نورپردازی های نئون و همچنین کارت های گرافیک نیز بود، اما جذاب ترین چیزی که معرفی شد، ایسر Predator Orion 9000 ، یک رایانه گیمینگ بسیار جذاب و قدرتمند بود.

مجری ایسر بر روی سن مراسم رونمایی از این رایانه گیمینگ قدرتمند به این موضوع اشاره کرد که ایسر Predator Orion 9000 یک رایانه بزرگ است که کمی در جابجایی شما را به دردسر خواهد انداخت. البته اگر یک گیمر حرفه ای باشید این بزرگی برای شما لذتبخش خواهد بود، زیرا نشان از قدرت بسیار بالای رایانه نوین ایسر خواهد داشت.

ایسر Predator Orion 9000 ؛ قدرتمندترین کامپیوتر گیمینگ حال حاضر - آکا

آکاایران: ایسر Predator Orion 9000 ؛ قدرتمندترین رایانه گیمینگ حال حاضر

بنابراین نباید انتظار داشته باشید که بتوانید این رایانه را به راحتی اینطرف و آنطرف ببرید. به گفته ی ایسر، اوریون 9000 را باید به لطف سخت افزار بالای آن قدرتمندترین رایانه گیمینگ تاریخ دانست. شما می توانید این رایانه را با یک پردازنده Core i9 و 18 هسته ای Extreme Edition، تا سقف دو کارت گرافیک انویدیا GTX 1080i و تا سقف 128 گیگابایت حافظه رم 4 کاناله تهیه کنید. در اینجا همچنین یک سیستم خنک کننده مایع داخلی و فضا برای ارتقا تا 5 فن جهت مهار حرارتی که در داخل کیس به وجود می آیند وجود دارد.

این رایانه شبیه به یک چرخ بزرگ است. اگر شما معمولا کیس خود را برای اتصال میکروفون، کیبورد یا هر چیز دیگری در زیر میز رایانه خود قرار می دهید، و یا فکر می کنید که می توانید کابل شبکه ای را به آن متصل کنید، برایتان مفید خواهد بود؛ اما اگر عادت دارید هرجایی که می روید کیس خود را نیز با خود حمل کنید باید بگوییم که این غول بزرگ نمی تواند مناسب شما باشد. پس مطمئن باشید که در این صورت، باید یک چمدان چرخدار را نیز تهیه کنید!

قیمت ایسر Predator Orion 9000

به نقل از کمپانی ایسر، اوریون 9000 در فصل تعطیلات سال جاری در بازه قیمتی بین 2 هزار دلار و 3 هزار دلار به فروش خواهد رسید.

فروشگاه اینترنتی جانبی ، فروشگاه تخصصی لوازم جانبی ، حامی آکا ایران در پوشش ویژه خبری نمایشگاه IFA 2017 . خرید انواع هارد اکسترنال و همچنین هارد اکسترنال ترنسند و همچنین انواع کارت حافظه موجود در بازار ایران در جانبی

تمامی مطالب مربوط به نمایشگاه IFA 2017 را از اینجا دنبال کنید
منبع :theverge
.

منبع : gadgetnews.ir

تبلیغات