آکاایران: سالانه بازی های مختلفی برای پلتفرم کنسول، رایانه و موبایل منتشر می شوند، با این حال شاید تنها چند مورد از آنها به شهرت جهانی دست یابند؛ از موفقیت بزرگ بازی پرندگان خشمگین در سال های اخیر گرفته تا بازی پوکمون گو در سال جاری. بازی Fallout Shelter نیز حدود یک سال قبل توسط گروه Bethesda معرفی شد و چندی بعد به موفقیت رسید. حالا آپدیت نوین بازی Fallout Shelter از راه رسیده است.

آپدیت نوین بازی Fallout Shelter از راه رسید

به گزارش آکاایران: موفقیت قابل توجه بازی Fallout Shelter موجب شده تا توسعه دهندگان آن کماکان با ارائه آپدیت های مختلف، قابلیت های جدیدی به بازی بیافزایند و بخش های مختلف آن را بهبود بخشند. امروز نیز آپدیت نوین این بازی برای دو سیستم عامل محبوب اندروید و iOS با ویژگی های نوین منتشر شد.

در نسخه 1.7 از بازی Fallout Shelter دو کاراکتر نوین با نام های باتل و کاپی معرفی می شوند. مراحل و قابلیت های نوین نیز بخشی از این آپدیت هستند. حالا مراحل نوین و هفتگی هر جمعه برای کاربران فعال می شوند. علاوه بر این، مراحل و بخش های ویژه تعطیلات و روز های خاص نیز برای تمامی کاربران در دسترس قرار می گیرند.

اگر خبرهای مربوط به بازی فال اوت 4 را دنبال کرده باشید، حتما از تغییرات اساسی بازی در این نسخه خبر دارید. بنابراین به زودی خبرهای خوشی برای علاقه مندان به بازی Fallout در راه است. لازم به ذکر است که برای آزاد کردن دو کاراکتر نوین بازی باید حتما مراحل خاصی را با موفقیت به اتمام برسانید.

علاوه بر موارد مذکور، اهداف جدیدی در این آپدیت تعریف شده اند تا کاربران به منابع جدیدی دسترسی یابند و اوقات خوشی را در آن سپری کنند. لازم به ذکر است که نسخه بازی برای هر دو سیستم عامل پر طرفدار اندروید و آی او اس به 1.7 آپدیت شده است.

آیا شما نیز تجربه گشت و گذار در دنیای این بازی پر طرفدار را داشته اید؟ نظرتان در مورد این بازی و قابلیت های نوین آن چیست؟ نظرات خود را با ما و سایر خوانندگان مطلب به اشتراک بگذارید.

منبعphonearena
.

منبع : gadgetnews.ir

تبلیغات