آکاایران: لاجیتک با معرفی ماوس و کیبورد گیمینگ بی سیم نوین خود، رسما به استقبال ایفا 2017 رفت. این کمپانی در کنار ماوس و کیبورد، یک ماوس پد نوین را هم معرفی کرد.

به گزارش آکاایران: در جریان برگزاری نمایشگاه ایفا 2017 کمپانی لاجیتک از مدل نوین ماوس و کیبورد گیمینگ بی سیم خود رونمایی کرد. ماوس گیمینگ بی سیم لاجیتکک G603 نام دارد و از تکنولوژی لایت اسپید که اختصاصی خود این کمپانی است، بهره می برد. به لطف این تکنولوژی، ماوس نام برده میزان تاخیر در عملکرد را به یک میلی ثانیه کاهش می دهد و دارای سنسور نوری جدیدی به نام Hero است که به طور اختصاصی برای راندمان برق ساخته شده است.

ماوس جی 603 در هنگام عرضه ۶۹/۹۹ دلار قیمت خواهد داشت. گفتنی است که این ماوس، بسیار ارزان تر از دو ماوس حرفه ای G703 و G903 است که آن دو هم از تکنولوژی لایت اسپید بهره می برند.

لاجیتک معرفی محصولات نوین را تنها به ماوس محدود نکرد و از کیبورد مکانیکی جدیدی به اسم G613 پرده برداری کرد. G613 کیبوردی گیمینگ و بی سیم است که دارای تکنولوژی لایت اسپید بوده و با قرار دادن دو عدد باتری AA، می توان تا ۱۸ ماه از آن استفاده کرد. این کیبورد دارای ۶ عدد کلید قابل برنامه ریزی و کلیدهای Romer-G است و طی ماه آینده با قیمت ۱۴۹/۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

لاجیتک از ماوس و کیبورد گیمینگ بی سیم خود رونمایی کرد | گجت نیوز - آکا

آکاایران: لاجیتک از ماوس و کیبورد گیمینگ بی سیم خود رونمایی کرد | گجت نیوز

در کنار ماوس و کیبورد گیمینگ بی سیم ، کمپانی لاجیتک از ماوس پد G840 Extra-Large رونمایی کرد و همان طور که از نام رسمی اش پیداست، اندازه بسیار بزرگی دارد. این ماوس پد را می توانید در تصویر اصلی این پست مشاهده کنید.

طبق اظهارات لاجیتک، تمامی این سه محصول به همراه هم «دسکتاپ بی سیم نسل بعد» را می سازند و برای این که هر سه را با هم داشته باشید، باید اندکی صبر پیشه کنید؛ چرا که این ماوس یک ماه دیرتر و در تاریخی نا مشخص با قیمت ۴۹/۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی جانبی ، فروشگاه تخصصی لوازم جانبی ، حامی گجت نیوز در پوشش ویژه خبری نمایشگاه IFA 2017 . خرید انواع برند های لوازم جانبی موجود در بازار ایران هولدر موبایل ، لوازم جانبی ps4 ، ساعت هوشمند سامسونگ در janebi.com

تمامی مطالب مربوط به نمایشگاه IFA 2017 را از اینجا دنبال کنید
منبع :TheVerge
.

منبع : gadgetnews.ir

تبلیغات