آکاایران: قطعا Crackdown 3 بزرگترین عنوان ایکس باکس وان ایکس (Xbox One X) جدیدترین کنسول مایکروسافت خواهد بود. در حالی که همه انتظار داشتن آن همراه با کنسول ایکس باکس وان X رونمایی شود، اما ظاهرا عرضه این بازی تا سال آینده به تاخیر افتاده است!

به گزارش آکاایران: “Crackdown 3” یک بازی اکشن جهان باز یا Open-World محبوب است. مدتهاست شنیده می شد که قرار است این بازی در 7 نوامبر (16 آبان) همراه با کنسول ایکس باکس وان ایکس عرضه شود، اما حالا شنیده می شود آغاز فروش آن تا بهار سال 2018 میلادی به تاخیر افتاده است. این تصمیم در اصل مایکروسافت را مجبور می کند تا همزمان با رونمایی از کنسول توربو شارژ شده ی 4K خود، هیچ عنوان انحصاری را برای رونمایی نداشته باشد.

لازم به ذکر است که Crackdown 3 برای نخستین بار سه بیش از سه سال پیش و در خلال برگزاری مراسم E3 2014 بود که معرفی شد و حالا همه آن را به عنوان بزرگترین عنوان ایکس باکس وان ایکس میشناسند. شانون لوفیتس (Shannon Lofits) مدیر کل استودیوهای مایکروسافت به وب سایت معتبر Polygon اینگونه گفته است:

ما در مورد عنوان Crackdown 3 بسیار هیجان زده هستیم و بسیاری از هواداران نیز همین حس را دارند، بنابراین سخت است بخواهیم خبر تغییر زمان عرضه آن را اعلام کنیم. با این حال ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که بازی مناسب همراه با کیفیتی مناسب و در زمانی مناسب را ارائه خواهیم کرد. بخشی از این زمان اضافی در جهت بهبود آرایش بصری بازی صرف خواهد شد.

نسخه اصلی Crackdown یکی از بهترین بازی های مورد علاقه من (نویسنده) است. آن یک بازی شوتر اعتیاد آور است که احساس منحصر به فرد آزادی بخشی را ارائه می کند. با توجه به این که شما باید در آن به دنبال صدها یاقوت در اطراف شهر بگردید و این کار بسیار سخت است، این می تواند بازی را جذاب و هیجان انگیز کند. Crackdown 2 تقریبا با نسخه اصلی بازی یکسان بود، اما وقتی شاهد اضافه شدن غیر قابل توضیح زامبی ها در محیط بازی بودیم، به شدن محبوبیت آن کاسته شد. حال تا آنجا که من می دانم Crackdown 3 فاقد هرگونه زامبی است.

ایکس باکس

آکاایران: عرضه بزرگترین عنوان ایکس باکس وان ایکس "Crackdown 3" تا سال 2018 تاخیر خورد

نسخه اصلی بازی Crackdown

فیل اسپنسر روز گذشته در یک توییت خود اینگونه نوشت:

همیشه خبر یک جابجایی زمانی نا امید کننده است. ما به شدت متعهد هستیم تا Crackdown 3 را به سطحی از کیفیت که درخور طرفداران است برسانیم.

این بازی به گفته ی لوفتیس، بزرگترین عنوان ایکس باکس وان ایکس است اما ایکس باکس چندین عنوان اختصاصی نوین نظیر Forza Motorsport 7، Cuphead، Super Lucky’s Tale و عنوان قابل عرضه همراه با کنسول به نام “PlayerUnknown’s Battlegrounds” دارد، اما دو عنوان Forza 7 و Cuphead در ماه های اکتبر و سپتامبر عرضه می شوند. علاوه بر این بازی Super Lucky’s Tale نیز در ماه نوامبر عرضه خواهد شد.

ایکس باکس

این نشان می دهد اگر شما یک کنسول ایکس باکس وان ایکس را در روز رونمایی خریداری کنید، احتمالا باید بازی هایی را با آن به اجرا درآورید که پیشتر عرضه شده اند و تنها برای وضوح 4K به روزرسانی بر روی آن ها صورت گرفته است. پس باید امیدوار به عرضه بازی های فوق العاده گرافیکی با وضوح 4K چندی پس از معرفی کنسول باشید تا بتوانید از تمام قدرت سیستم خود لذت ببرید. اگر از بازیخورها هستید، خرید این بازی در همان زمان عرضه اولیه می تواند خوب باشد، اما اگر از بازیکنان معمولی هستید با این اوصاف، خرید آن برای شما هیجان کمتری را خواهد داشت.

به نقل از اسپنسر پیش خرید این کنسول از همین امروز آغاز شده است و در نمایشگاه تجاری Gamescom که هفته آینده در آلمان برگزار می شود طرفداران می توانند انتظاراتشان را از تغییرات کنسول Xbox One X از نزدیک مشاهده کنند.

منبع :theverge
.

منبع : gadgetnews.ir

تبلیغات