در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد انتشار ویدئو مراحل ساخت بازی Uncharted: The Lost Legacy ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

انتشار ویدئو مراحل ساخت بازی Uncharted: The Lost Legacy
 انتشار ویدئو مراحل ساخت بازی Uncharted: The Lost Legacy -آکا

آکاایران: انتشار ویدئو مراحل ساخت بازی Uncharted: The Lost Legacy

آکاایران: به تازگی ویدئویی از پروزه ی ساخت بازی Uncharted: The Lost Legacy منتشر شده است که توسعه دهندگان در آن توضیحاتی را در مورد مراحل ساخت این بازی ارائه می‌دهند. سازندگان بازی Uncharted در همکاری با استودیو Naughty Dog این ویدئو را منتشر کرده اند. گیمر می تواند به خوبی با مراحل ساخت و طراحی شخصیت های اصلی این بازی آشنا شود. این داستان حول محور شخصیت های اصلی بازی شخصیت کلویی فریزر و نیدین راس می چرخد، هنگامی که این دو فرد تصمیم می گیرند تا برای پیدا کردن عاج گانش راهی سرزمین هند شوند. از نوع ساخت سری نوین این بازی به نظر می رسد سازندگان قصد دارند تا به بیننده نشان دهند که تنها نیدین شخصیت اصلی این بازی نخواهد بود.
داستان این بازی آنچنان هم در تاریخ به عقب نرفته است و تنها کافی است کمی در مورد نسخه گذشته‌ی این بازی بدانیم. سازندگان در سری نوین این بازی المان های جالبی را اضافه کرده اند تا بازی را برای علاقه مندان جذاب تر کنند. همچنین صندقچه های قفل شده جدیدی در بخش هایی از نقشه گنجانده شده است.
به گزارش آکاایران: بر اساس خبر منتشر شده در سایت رسمی پلی‌استیشن، در صورتی که کاربران پک Explorer بازی Uncharted 4: A Thief's End  و یا نسخه‌ی Digital Deluxe را در اختیار داشته باشید، می‌توانند به محض عرضه‌ی بازی، نسخه‌ی دیجیتالی آن را به صورت کاملا رایگان دریافت نمایند. Uncharted: The Lost Legacy به صورت انحصاری برای کنسول بازی PS4 ودر تاریخ ۲۲ آگوست در آمریکای شمالی و ۲۳ آگوست در اروپا به قیمت ۳۹.۹۹ دلار عرضه خواهد شد. در صورتی که تا به حال ویدئوی پشت صحنه‌ی این بازی را ندیده اید، پیشنهاد می کنیم لذت تماشای آن را از دست ندهید.

.

منبع : askitnews.com

انتشار ویدئو مراحل ساخت بازی Uncharted: The Lost Legacy گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
تبلیغات