در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بازی Star Wars: Battlefront 3 دلیل تعطیلی استدیو Slant Six ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

بازی Star Wars: Battlefront 3 دلیل تعطیلی استدیو Slant Six
 بازی Star Wars: Battlefront 3 دلیل تعطیلی استدیو Slant Six -آکا

آکاایران: بازی Star Wars: Battlefront 3 دلیل تعطیلی استدیو Slant Six

آکاایران: بر اساس اخبار منتشر شده، دلیل تعطیلی استدیو Slant Six، افشای اطلاعات بازی Star Wars: Battlefront 3 بوده است نه شکست در پروژه ی Resident Evil: Operation Raccoon City! این خبر به نقل از مدیر سابق پروژه، اندی سانتوس منتشر شده است.
به گفته‌ی وی، در هنگام اجرای پروژه ی Operation Raccoon City، اوضاع استدیو بسیار بد بود و حتی پس از انتشار بازی شرایط رو به وخامت گذاشت. اما توسعه دهندگان امید داشتند تا با شروع پروژه‌ی نوین تمام این مشکلات برطرف شود. آنها پروژه ی جدیدی را به نام Star Wars: Battlefront 3 آغاز کردند.
به گزارش آکاایران: موفقیت های پیش رو در اتمام پروژه ی نوین Slant Six، اجازه می‌داد تا اوضاع مالی استدیو بهبود یابد، اما نتیجه ی آن به پایانی غم انگیز تبدیل شد. به گفته‌ی سانتوس، به صورت کاملا تصادفی بر روی نسخه‌ی بازی Resident Evil، تعدادی از قسمت‌های بازی Star Wars: Battlefront 3، بارگذاری شد تا اینکه مدیر استدیو از این موضوع باخبر شد. پس از گذشت مدتی ناشر، پروژه را برای توسعه دهندگان بازی همچون Spark Unlimited و سپس DICE ارسال کرد و از آن به بعد هیچ کمپانی نمی‌خواست با Slant Six همکاری کند تا اینکه استدیو به تعطیلی کشانده شد.

.

منبع : askitnews.com

بازی Star Wars: Battlefront 3 دلیل تعطیلی استدیو Slant Six گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
تبلیغات