ربات OpenAI بازیکن بزرگ Dota2 را شکست داد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ربات OpenAI بازیکن بزرگ Dota2 را شکست داد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ربات OpenAI بازیکن بزرگ Dota2 را شکست داد
,ربات OpenAI بازیکن بزرگ Dota2 را شکست داد,[categoriy]

آکاایران: ربات OpenAI بازیکن بزرگ Dota2 را شکست داد

آکاایران: هوش مصنوعی یکی از بزرگ‌ترین بازیکنان Dota2 جهان را در مبارزات تک نفره شکست داد. Danil Ishutin که با بازی "Dendi" به خوبی شناخته می‌شود، در حین بازی دوم در برابر یک ربات که OpenAI آن را ساخته بود، تسلیم شد. این دو در یک جفت بازی یک در یک در نبرد آنلاین چند نفره در The International مربعی را تشکیل دادند. این یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای Esports در جهان بود. اولین شخصیتی که با دو کشته یا خراب کردن برج بازی امتیاز کسب کند، برنده می‌شود. در بازی اول، ربات OpenAI چیره به نظر می‌رسید، و Ishutin مستاصل از توانایی‌های آن بود.
این نقطه‌ای عطف برای OpenAI است که تلاش می‌کند اطمینان حاصل کند هوش‌های مصنوعی آینده اضافاتی مثبت برای نوع بشر هستند. Greg Brockman، موسس و مدیر ارشد فنی سازمان در مصاحبه‌ای شتاب‌زده اعلام کرد این گام به سمت قانونی کردن سیستم‌های تاثیرگذار بیشتر است. این ربات چگونگی بازی را در طی دو هفته آموزش یاد گرفت که ابتدا با رفتاری تصادفی شروع شد و در نهایت به نقطه‌ای رسید که می‌توانست بر حرفه‌ای‌ها غلبه کند.

.

منبع : askitnews.com

ربات OpenAI بازیکن بزرگ Dota2 را شکست داد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات