Microsoft از کنسول جدید Xbox One X رونمایی کرد

آکاایران: Microsoft از کنسول نوین Xbox One X رونمایی کرد

آکاایران: نمایشگاه Е3 همان رویدادی است که بسیاری از طرفداران مدت هاست انتظار بازگشایی آن را می کشند، زیرا قرار است در این رخداد بسیاری از محصولات نوین کمپانی های مشهور به صورت رسمی رونمایی شود. یکی از رویداد های منحصر به فرد در این نمایشگاه، رونمایی مایکروسافت از کنسول نوین Xbox One X بود که امروز به انتظار همه ی طرفدارانش پایان داد و به تیتر اول خبر های روز دنیای بازی تبدیل شد.
Sony رقیب ژاپنی این کمپانی نیز از این رویداد تعجب نکرد بلکه شگفت زده شد و محصول نوین مایکروسافت را قابل تحسین خواند. اما کارشناسان معتقدند و در این امر نقطه نظر مشترک دارند که در آینده ای نزدیک شاهد نسل جدیدی از Playstation خواهیم بود. البته اگر در این محصول تغییراتی اساسی، چه در ظاهر و چه از نظر فنی شاهد باشیم.
به گزارش آکاایران: کنسول Xbox One X سازگار با سیستم عامل Windows 10 است. مشخصات Xbox One X نسبت به دیگر همتایان ژاپنی اش، بسیار پیشرفته تر و قابل تامل تر است. طراحان این کنسول آمریکایی در نمایش تیزر این محصول آن را تولیدی غرورآفرین برای کمپانی می دانند. به احتمال زیاد این کنسول با قیمتی معادل 500 دلار به بازار عرضه خواهد شد.

.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

خنک کننده xbox one x

تبلیغات