رونمایی Middle-earth از تریلر جدید سری دوم بازی Shadow of War

آکاایران: رونمایی Middle

آکاایران: تریلر سری دوم بازی Middle-earth: Shadow of War توسط استدیو توسعه دهنده ی Monolith Productions در روز گذشته رونمایی شد. از این تیزر کوتاه می توان دریافت سبک بازی جهان باز است و گیمر می تواند گستردگی را در دنیای بازی شاهد باشد.
بخش دوم بازی Middle-earth با رخداد و حوادث نوین، بازی را بیش از نسخه ی قبل برای علاقه مندان جذاب خواهد کرد. البته مکان های جدیدی همچون جزیره ی Cirith Ungol, Norn و برج  Gorgorot به بازی افزوده شده است. با بهبود سیستم Nemesis در بازی Middle-earth: Shadow of War نه تنها می توانند به مبارزه بپردازند، بلکه هر کدام از گیمرها می توانند با شخصی سازی، تجربه ی متفاوتی از بازی دارا باشند. به گفته ی توسعه دهندگان، جغرافیای گسترده در این بازی، دست گیمر را برای ماجراجویی و مبارزه در این بازی باز گذاشته است.
به گزارش آکاایران: بر اساس گزارش منتشر شده، بازی در تاریه 22 آگوست به صورت رسمی در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت. این بازی برای Xbox One ،PC و PS4 عرضه خواهد شد. البته نکته ی قابل توجه این است که کاربران کنسول های PS4 Pro و Xbox Scorpio امکان لذت بردن از این بازی جذاب را خواهند داشت. کمپانی در بیانه ای اعلام کرده است کاربران با خرید نسخه ی دیجیتالی بازی بر روی پلتفرم های Xbox One ،PC، نسخه ی دیگر این پلتفرم را به رایگان دریافت خواهند کرد.

.

منبع :

تبلیغات