آموزش تغییر رنگ متن ها در کلش رویال ( Clash Royale ) - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آموزش تغییر رنگ متن ها در کلش رویال ( Clash Royale ) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: یکی از کارهایی که می توانید در کلش رویال ( Clash Royale ) انجام دهید تغییر رنگ متن هاست. متن هایی که برای اسم خود می توانید استفاده کنید و همچنین متن های پیام های خود که تنها با انجام کاری ساده می توان رنگ های آن ها را تغییر داد.

به گزارش آکاایران: اگر می خواهید اسم خود را به رنگ های مختلف درآورید می توانید از قسمت تنظیمات بر روی گزینه ی تغییرات نام (Change Name) را بزنید. در صورتی که قبلا اسم خود را تغییر داده اید دیگر نمی توانید از اسامی رنگی استفاده کنید.

همچنین در نظر داشته باشید که عواقب تغییر رنگ نام کاربری شما بر عهده خودتان است و امکان دارد در آینده سوپرسل اقداماتی بر علیه کاربرانی که در بازی کلش رویال از اسامی با متن رنگی استفاده کردند انجام دهد.

برای نوشتن یک متن رنگی باید از کد زیر استفاده کنید:

<cX>Name</c>

کافی ست که به جای X عددِ رنگ مورد نظر خود را جایگزین کرده و متن دلخواه خود را به جای عبارت Name وارد کنید. نمونه هایی که می توان استفاده کرد:

<c/>سلام<c2>= سلام

<c/>سلام<c3>= سلام

<c/>سلام<c4>= سلام

<c/>سلام<c5>= سلام

<c/>سلام<c6>= سلام

<c/>سلام<c7>= سلام

<c/>سلام<c8>= سلام

<c/>سلام<c9>= سلام

تذکر: در نظر داشته باشید که در گاهی اوقات وقتی می خواهید کد <C2> را وارد کنید تنها <2 را مشاهده خواهید کرد که مشکلی نیست و با کامل کردن کد مورد نظر شما، رنگ ایده آلتان به نمایش در خواهد آمد.

تهیه شده در آکا ایران

.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله آموزش تغییر رنگ متن ها در کلش رویال ( Clash Royale ) شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

دستور رنگ در php

آموزش تغییر رنگ متن ها در کلش رویال ( Clash Royale ) گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات