آکاایران: این روزها کمتر کسی است که بازی پوکمون گو را بازی نکرده و یا حداقل نام آن را نشنیده باشد. ما نیز بعد از قرار دادن آخرین نسخه ی بازی برای دانلود و همچنین مقاله ی راهنمای بازی برای مبتدیان، این بار به سراغ پوکدکس (Pokedex) رفته در واقع لیست تمام پوکمون های بازی Pokemon Go است. همراه با آکا ایران باشید.

به گزارش آکاایران: اولین نکته ای که باید خدمت شما عرض کنم تعداد پوکمون ها است که تاکنون 151 عدد ثبت شده و احتمالا در آینده نیز با عرضه ی آپدیت های نوین، به تعداد این پوکمون ها افزوده خواهد شد. در سری های گذشته به این شکل بود که با ارتقای لول یک پوکمون، امکان ارتقای آن به شکل و ظاهر جدیدی وجود داشت که البته در بازی نوین پوکمون گو به صورت است که برای تبدیل ظاهر یک پوکمون به ظاهر بعدی آن باید آیتم هایی را خریداری کرده به موجود خود بدهید.

در ادامه لیست تمام پوکمون های بازی Pokemon Go را مشاهده خواهید کرد؛ البته با این تفاوت که در صورت شکل و ظاهر نوین برای یک پوکمون، ظاهر نوین در سمت راست آن موجود قرار خواهد گرفت.

لیست تمام پوکمون های بازی Pokemon Go

لیست تمام پوکمون های بازی Pokemon Go - آکا
در ادامه پوکمون هایی در لیست تمام پوکمون های بازی Pokemon Go قرار خواهند گرفت که برخلاف موجودات قبلی که دو تغییر شکل داشتند تنها یک تغییر شکل دارند.

تبلیغات