آکاایران: سوپرسل یکی از استودیوهای تولید اپلیکیشن موفق دنیاست و با عرضه بازی کلش آف کلنز به شهرتی جهانی دست یافت. افرادی که به طور معمول بین لول های ۸۵ تا ۱۴۰ قرار دارند تاون هال ۹ هستند و این مقاله صرفا برای بازیکنان این سطح تهیه شده است. در ادامه با جدیدترین مپ های تاون هال ۹ بازی کلش آف کلنز آکا ایران را همراهی کنید.

به گزارش آکاایران: مپ های کلش آف کلنز به چهار دسته کلی وار، فارمینگ، هیبرید و تروفی تقسیم می شوند و بازیکن با چینش مورد علاقه خود سعی در افزایش فاکتور مدنظر و پیشرفت دهکده دارد. در ادامه مپ های تاون هال ۹ را مشاهده کنید.

جدیدترین مپ های وار تاون هال ۹

جنگ های قبیله ای (وار) یکی از منابع مهم کسب لوت است. علاوه بر آن به پیشرفت کلن کمک کرده و مزیت هایی به همراه خواهد داشت. مپ های وار بایستی با دقت بالایی چیده شوند تا حریف فرصت کسب ستاره را از دست بدهد و نهایتا وار با برد کلن شما به پایان برسد. ما در زیر تعدادی از مپ های قدرتمند وار را برای شما تهیه کرده ایم.

جدیدترین مپ های فارمینگ تاون هال ۹

فاقد منابع قادر به انجام چه کاری هستید؟ تقریبا هیچ! حفظ منابع یکی از راه های مهم برای ارتقای ساختمان ها و نیروهای حمله است. در مپ های فارمینگ توجه زیادی به حفظ کاپ نشده و درصورت انتخاب یکی از مپ های زیر، انتظار افزایش تروفی تنها شما را مایوس خواهد نمود.

جدیدترین مپ های هیبرید تاون هال ۹

بیشتر بازیکنان کلش آف کلنز از مپ های هیبریدی استفاده می کنند و درکنار افزایش منابع، به افزایش اندک کاپ های خود نیز می پردازند.

جدیدترین مپ های تروفی تاون هال ۹

کسب کاپ های هرچه بیشتر و رسیدن به لیگ تایتان یا Legend فاقد هزینه نخواهد بود و احتمالا در راه کسب کاپ هرچه بیشتر به واسطه شکست ناپذیر بودن مپ، منابع زیادی را از دست خواهید داد. با این وجود بازیکنان برتر که بیشترین میزان کاپ را دارا باشند ماهانه از سوی سوپرسل تعداد زیادی جم دریافت می کنند.

جدیدترین مپ های تاون هال ۷ بازی کلش آف کلنز ( اسفند ۹۴ )
جدیدترین مپ های تاون هال ۸ بازی کلش آف کلنز ( اسفند ۹۴ )
جدیدترین مپ های تاون هال ۹ بازی کلش آف کلنز ( اسفند ۹۴ )
جدیدترین مپ های تاون هال ۱۰ بازی کلش آف کلنز ( اسفند ۹۴ )
جدیدترین مپ های تاون هال ۱۱ بازی کلش آف کلنز ( اسفند ۹۴ )

تهیه شده در آکا ایران

.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بازی ۹ خانه

تبلیغات