آکاایران: سوپرسل، کمپانی فنلاندی تولیدکننده عناوین پرطرفداری نظیر بوم بیچ، کلش آف کلنز و کلش رویال به تازگی به روز رسانی جدیدی برای کلش رویال عرضه کرده است. در آپدیت کلش رویال نسخه 1.8.0 شاهد تغییرات گسترده و امکانات فراوان جدیدی هستیم که به جذابیت این بازی می افزاید و روند صعودی کاربران فعال این بازی را استحکام می بخشد.

کلش رویال نسخه 1.8.0

به گزارش آکاایران: بدون هرگونه معطلی می رویم به سراغ تغییرات جدید.

1. لیگ ها

مود جدیدی به بازی اضافه شده که در آن با دستیابی به تروفی 4000، وارد لیگ اول خواهید شد. امکان پیشرفت در لیگ ها و رسیدن به لیگ های بالاتر نیز وجود دارد و اگر موفق شوید تمام 9 لیگ را با موفقیت پشت سر بگذارید وارد لیگ چمپیون می شوید. پاداش لیگ در پایان هر ماه با توجه به بالاترین لیگی که کاربر توانسته به آن دست یابد به او تعلق می گیرد.

شایان ذکر است پیش از این بازیکنانی که تروفی بالای 4000 داشتند در پایان هر ماه تروفی هایشان به 4000 تنزل پیدا می کرد و مقدار کاپ کم شده به صورت تجمعی در اطلاعات اکانت آن ها نمایش داده می شد. این تغییر یکی از مهم ترین و مفیدترین اصلاحات در کلش رویال 1.8.0 به حساب می آید که بازیکنان حرفه ای را شادمان می کند.

2. چست جدید

اگر به خاطر داشته باشید در چالش درفت (Draft) انتخاب چهار کارت بر عهده بازیکن بود و چهار کارت دیگر از سوی حریف به بازیکن می رسید. اینک سوپرسل مکانیسم مشابهی برای جعبه هایی که به عنوان پاداش لیگ به بازیکن تعلق می گیرد در نظر گرفته که کاربر می تواند از میان کارت های نشان داده شده، کارتی که به آن نیاز بیشتری دارد را انتخاب کند. پر واضح است که این چست در آخر هر فصل در دسترس کاربرانی که بیشتر از 4000 تروفی دارند قرار می گیرد.

3. کلن بتل

مدت هاست فنلاندی ها به دنبال ایجاد تجربه ای مشابه وار در کلش آف کلنز برای کاربران هستند و به نظر می رسد بالاخره موفق شده اند. در آینده بسیار نزدیک امکان هم بازی دو هم کلنی در بتل خواهیم بود که حریف آن ها نیز دو هم کلنی دیگر هستند. نکته جالبی که باید به آن اشاره کنیم عدم تغییر تعداد تاورهاست و همچنین هر بازیکن مخزن اکسیر جداگانه ای دارد و انداختن کارتی از سوی هم تیمی شما مانعی برایتان ایجاد نخواهد کرد.

4. کارت های جدید

به روز رسانی

آکاایران: آپدیت کلش رویال نسخه 1.8.0 منتشر شد؛ به روز رسانی کنید

احتمالا اطلاع دارید که چهار کارت جدید متشکل از دو لجندری، یک کارت کمیاب (Rare) و یک کارت معمولی (Common) به بازی افزوده خواهند شد. اولین کارتی که معرفی می شود کارت راهزن (Bandit) شناخته می شود که در 17 مارس (27 اسفند) طی رویدادی به نمایش در می آید و بیست و چهارم ماه جاری میلادی (4 فروردین) در دسترس بازیکنان قرار می گیرد. سپس کارت های نایت ویچ (جادوگر شب)، خفاش ها و اسپل جدید هیل به بازی اضافه خواهند شد.

5. ارنای جدید

با توجه به جمعیت 500 هزار نفری بازیکنانی که بیشتر از 4000 تروفی دارند، پیش بینی می شد ارنای جدیدی در راه باشد و حالا در آپدیت کلش رویال 1.8.0 شاهد تغییر نام ارنای لجندری کنونی به ارنای کوهستان هوگ و نام گذاری ارنای جدید از تروفی 3800 به بالا به نام ارنای لجندری هستیم. ارنای لجندری جدید طراحی مهیج و زیبایی دارد و باعث تمایز بازیکنان حرفه ای از نیمه حرفه ای می شود. خبر خوش آنکه همچنان کارت های لجندری در بخش فروشگاه (Shop) ارنای کوهستان هوگ در دسترس خواهند بود.

6. بهبودها

زمان کلن چست به جمعه تا دوشنبه منتقل شده و چالش های مربوط به تاج ها نیز کلن چست و کرون چست را ادغام می کند. به نظر می رسد در آینده چالش های جدیدی در رابطه با تاج ها پیش رو خواهیم داشت و سوپرسل با کلش رویال نسخه 1.8.0 پیش نیاز آن ها را تدارک دیده است.

ناگفته نماند کارت های بسیاری در بازی بالانس شده اند و آماده مشاهده تغییر در سرعت، قدرت و مقاومت نیروهایتان باشید.

شما می توانید از طریق لینک های زیر نسبت به دانلود کلش رویال 1.8.0 اقدام کنید.

دانلود کلش رویال 1.8.0 برای iOS | دانلود کلش رویال 1.8.0 برای اندروید

نظر شما درباره نسخه جدید کلش رویال چیست؟ جویای نظرات شما هستیم.

تهیه شده درآکا ایران
.

منبع :

تبلیغات