آکاایران: بر طبق گفته استودیو Lionhead در حال حاضر سرور بخش آنلاین بازی Fable Legends به صورت کامل و دائمی به حالت آفلاین در آمده است.

به گزارش آکاایران: در ماه های گذشته کمپانی مایکروسافت در طی خبری عجیب از تعطیلی استودیو Lionhead و کنسل شدن مراحل ساخت بازی Fable Legends خبر داد. این در حالی بوده که بازی نام برده شده دارای شناسنامه ای معتبر و در بین اکس باکس بازان طرفداران زیادی داشته است.

بخش آنلاین این بازی که Free To Play (رایگان) بوده تا امروز، 13 آوریل جریان داشت ولی پس از اتفاقات رخداده، با انتشار بیانیه ای رسما به کار خود پایان داد و به خوابی ابدی فرو رفت. لازم به ذکر بوده اگر در نسخه آزمایشی بازی اقدام به خرید «طلا» کرده بودید، نگران هزینه اعمال شده خود نباشید؛ چرا که گفته شده وجه تمامی سکه های خریداری شده به  صورت کامل به شما بازخواهد گشت.

Fable Legends به حالت آفلاین در آمد؛ خداحافظه افسانه - آکا

آکاایران: Fable Legends به حالت آفلاین در آمد؛ خداحافظه افسانه

در هفته گذشته اخبار متعددی پیرامون احتمال شروع به کار دوباره استودیو Lionhead به بیرون درز پیدا کرد اما تاکنون هیچ کدام به حقیقت نپیوسته است. بر طبق گفته منبعی آگاه، جلساتی بین مایکروسافت و استودیو Lionhead برگزار گردیده و در مورد اینکه آیا آن ها می توانند بر روی ادامه Fable Legends کار کنند یا خیر صحبت شده است.

شایان به ذکر است که بازی Fable Legends در سال 2014 به صورت رسمی از سوی مایکروسافت معرفی گردید و قرار بود در سال 2016 برای هر دو پلتفرم اکس باکس وان و رایانه های شخصی با سیستم عامل ویندوز 10 منتشر شود.

منبع :VG247
.

منبع :

تبلیغات